Brigáda léto

Anonymní
6.4.21 14:53

Brigáda léto

Dobrý den, syn shání brigádu na léto. Od 15 let. 15 mu bude ale až na konci června přesně 29.6. Brigádu shání na měsíc červenec, protože srpen bude celý na táboře. Nevím ale jak mu poradit s otázkou, jestli shánět brigádu už teď a chodit se ptát (volat), nebo až mu bude 15. Netuším jak to chodí u brigád. Kdyby tam zašel už teď tak mu místo podrží. Co si o tom myslíte? Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7404
6.4.21 14:55

Tak když se bude ptát dopředu a nechá na sebe kontakty nebo už se rovnou domluví, tak nic nezkazí. Jen nejspíš nemůže dopředu podepsat žádnou smlouvu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1034
6.4.21 14:57

Já jsem srpnová, svoji první brigádu jsem si zamluvila už někdy v únoru. Ale bylo to místo, kde to tak bylo třeba udělat. Ať si to zamluví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21090
6.4.21 14:57

Co ja na to? Ze si na to uz jednu diskusi zakládala… 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.4.21 15:40

@Hanka1 Dobrý den, to si mě možná s někým pletete.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.4.21 15:41

@Cenarius Děkuji. A může volat on sám, nebo musí jeho zákonný zástupce? :)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.4.21 15:41

@Kolicek95 Dobře, děkuji za odpověd :)

• Citovat
  • Nahlásit
161
6.4.21 15:56

Myslim, ze v 15 letech je uz clovek tak trochu dospely, takze pokud chce tvuj syn nejakou brigadu, tak by se mel o ni predevsim zajimat ON sam. 🙄 Ano, jses jeho rodinny zastupce, ale pokud vse budes vyrizovat za nej (volat, ptat se, kde maji volno apod), tak se tvuj synacek za prve nikdy neosamostatni a za druhe to ukaze, ze je nesamostnany mamanek. Na brigadu snad bude chodit on, tak predevsim ON by mel ukazat, ze ma o tu brigadu zajem a ze ma potencionalnimu zamestnavateli co nabidnout. 😀 Kor pokud se bude jednat o brigadu, kde bude pracovat mezi lidma (napr mcdonnald apod).. opravdu myslis, ze si ho z uchazecu vyberou jako vhodneho kandidata, kdyz za nej vse vyridi maminka?? 🙄

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.4.21 15:59

@Kacenka.k8 Samozřejmě. On nechce abych už za něj nic řešila. Já se jen zeptala abych měla jistotu :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7404
6.4.21 16:03
@Anonymní píše:
@Cenarius Děkuji. A může volat on sám, nebo musí jeho zákonný zástupce? :)

Sám, ať vidí, že je svéprávný ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7312
6.4.21 16:05

Pokud bude v červenci shánět brigádu na červenec, tak už nespíš nic nesežene, slušné brigády na léto se zamlouvaji v zimě.
Nebo myslíš, že po mailu nebo telefonu zaměstnavatel pozná, jestli mu bylo patnáct v březnu nebo červnu?
V době brigády mu bude 15 let, to je informace, co chce zaměstnavatel slyšet. A chce kontakt na syna, s ním bude uzavírat smlouvu, ten pro něj bude pracovat. Maminka se musí smířit s tím, že má zletilé dítě a netřeba mu, pro jeho dobro, umetat cestičku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21090
7.4.21 09:45
@Anonymní píše:
@Hanka1 Dobrý den, to si mě možná s někým pletete.

https://www.emimino.cz/…syna-424557/

Takze tohle si nezakladala ty?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat