Brigáda na mateřskou, jít do toho?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Katka1299
Nováček 3 příspěvky 22.05.19 23:59
Brigáda na mateřskou, jít do toho?

Ahoj, potřebovala bych začít trochu pracovat z domu, částečně pro svoje duševní zdraví a částečně by se hodilo trochu víc peněz. Asi jsem si našla nabídku na práci z domu a vypadá to že to i klapne, potřebuju si kvůli ní rychle pořídit nějaký notebook, což mě tolik netěší. Máme na tuhle moji srandu celkem málo volných financí, ale je to taková home office podpora kanceláře takže nic moc náročného, jenže doteď jsem měla doma jen tablet. :? Ten stejně občas nechám dětem a office bych na něm asi moc nedokázala využít. Dívala jsem se na **** protože na mě vyskočili na fb a asi mi stačí nějaký repas z korporátu? :nevim: Před dětmi jsem měla v práci nějaké HP, tak se zas dívám po stejné značce. Hodně se mi líbí jejich cena u HP ProBooku (****). Myslíte, že je to celé dobrý nápad? Mám dvě starší a jedno batole. Pracujete někdo takhle z domu? Děkuju :srdce:

edit adminem - odkaz

Reakce:
Salvaje
Závislačka 3473 příspěvků 23.05.19 00:28

Ja si behem druheho rodicaku rozjela podnikani. Taky jsem zacinala brigadou z domu.
Ted v podnikani uspesne pokracuju. Pracuju z domu a pracovni dobu si ridim vice mene sama. Takze i volno. ;)
Takze za me Jo, sla bych do toho :palec:
Pro zacatek si porid nejaky levny notebook, casem ho muzes vymenit. Ja mam maly HP kolem 4 tis a vyhovuje mi maximalne. Unesu ho v jedne ruce, takze se s nim muzu premistovat i podle potreb deti. A vejde se mi do kabelky :mrgreen:
Hlavne zalohovat, zalohovat a zalohovat :mrgreen:

darmadron
Povídálka 12 příspěvků 23.05.19 00:34

Pokud ti to nebude ubirat vyrazneji vice casu a energie, urcite do toho jdi. Nesouhlasim s prvnim napsanym nazorem. Deti jsou deti, ano, ale nesmis zapominat na sebe a svoji realizaci. To, ze mame dlouhy rodicak je sice hezke, taky ho mame jeden z nejdelsich na svete, ale ja v tom vidim i nevyhody, matky casto vypadnou z “kola” a lehce se octnou mimo a o to je pro ne tezsi naskocit znova do prace. Pokud citis, ze na to mas a dokonce te to laka, urcite do toho jdi. Koneckoncu, pokud toho na tebe bude moc, muzes vzdy skoncit a vratit se k pozici zeny v domacnosti. Ale pokud to vyjde a prace te bude bavit, predstav si, jaky budes mit pocit- nemyslim jen financni ulehceni, ale to, ze nebudes plne zavisla na partnerovi, to, ze se tvuj svet nebude tocit jen kolem starosti s detmi a to, ze si vyhradis svuj prostor. Za me urcite ano.

cuky_ducky
Stálice 71 příspěvků 23.05.19 00:42

Naprostý súhlas s @darmadron a @Salvaje, chod do toho a držím palce, nie je sa čoho báť a skončiť sa dá vždy, ak by ti to nevyhovovalo :blush:

Hoa Mai
Kelišová 6448 příspěvků 7 inzerátů 23.05.19 01:02

@Katka1299 Jo,taky si privydelavam se tremi detmi. Zalezi na tom, kolik casu denne by ti prace zabrala, ja tedy zvladam praci udelat, kdyz deti spi, takze to prakticky nepoznaji. Je to tedy na ukor meho volneho casu, ktery nemam temer zadny a taky trochu na ukor spanku, ale sla jsem s tim do toho i za u cenu.
Na HP ProBooku taky delam, neni to teda buhvi co, ale na tu praci to staci.

Pajka89
Ukecaná baba ;) 2373 příspěvků 23.05.19 06:21

Klidně bych do toho sla. Zkusis a uvidis, skoncit muzes vzdycky, ne? Notebookum tedy moc nerozumim. Zalezi asi, co na nem budes muset presne delat. Jestli to bude jenom nejaky word a tabulky, tak bych si spis poridila nejaky levnejsi, novy. Jestli v tom budes muset mit nejake firemni programy, vybrala bych si spis lepsi repas…

mrazik6
Zasloužilá kecalka 929 příspěvků 1 inzerát 23.05.19 07:35

Reklama? Schválně, kolik ženských právě rozklikává odkaz v dotazu? :lol:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 66537 příspěvků 23.05.19 10:26

@mrazik6 Tipuju, ze zadna a spis vetsina resi, zda pracovat s miminem nebo ne :mrgreen: takze jako reklama se to nepovedlo, jako normální dotaz jo.

Váš příspěvek
Reklama