Brigáda od 15 let

1
13.7.20 10:33

Brigáda od 15 let

Dobrý den, je mi blbé to psát zrovna sem, ale myslím, že jako dospělá generace a navíc maminky byste mohly poradit. Hledám brigádu od 15 let (mám ukončené základní vzdělání) a pořád nic nenacházím. Nějaký tip, prosím? Nejlépe ještě jihočeský kraj. Předem děkuji za jakoukoli odpověď. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

17445
13.7.20 10:37

Jakykoliv fastfood? Ono asi treba nebudou inzeraty, ale casto kdyz prides osobne se poptat, tak mista maji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.7.20 10:48

Já třeba točila zmrzku a dost mě to bavilo, dětičky a tak.. :lol: bylo to fajn a teď je zrovna zmrzlinový období :D pak jsem zkoušela i fabriku a nejlépe brigádu seženeš u rodičů. Táta zahradník, super zkušenost. U mamky jsem byla taky, ;)

• Nahlásit
  • Citovat
4192
13.7.20 10:55

Bracha delal v Jiznich Cechach v kempech, bylo to i s ubytovanim, pracoval skoro nonstop, ale zase si hodne vydelal :-) Tak zkus obvolat ty…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21080
13.7.20 11:05

Nejlépe Jihočeský kraj. To jako že by sis případně skákla na druhou stranu republiky? Musíš hledat podle dopravní obslužnosti, v rozumném dojezdu. A když vidím, jak se propouští, brigády budou problém. Už i ta rychlá občerstvení raději drobet starší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
352
13.7.20 12:59

Moje 15 letá dcera má teď brigádu v hotelu, dělá střídavě v kuchyni a na place.. Předtím pracovala na vinicích.. Chce to obejít a poptat se.. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama