Brigáda v KFC

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Alen-Sheenova
Nováček 1 příspěvek 02.08.18 18:28
BRIGÁDA V KFC

Ahoj holky,

prosím vás, má některé zkušenosti s brigádou v KFC?

Popřípadě jak to tam vypadá, jaký je KFC zaměstnavatel jako takový.

Všem předem děkuji za ochotu. :srdce:

Reakce:
Matynečka
Zasloužilá kecalka 779 příspěvků 02.08.18 19:22

Ahoj,

Já tam začínala na brigádě a teď už jsem tam jako stálý zaměstnanec.
Já jsem tam spokojená, máme dobrý kolektiv. Vyhovuje mi, že si mohu volit pracovní dobu podle potřeby, pracuji při rodičáku.
Samozřejmě záleží na tom, kdo vede danou pobočku, vždy je to o lidech :)

Mafraga
Nováček 5 příspěvků 13.08.18 04:23

Ahoj,
mohl byste mi prosím někdo s vlastní zkušenosti v KFC dat vědět, jestli je pravda, ze se během pracovní směny nesmí chodit do skříněk s vlastnima osobníma vecma?
 Dekuji

Matynečka
Zasloužilá kecalka 779 příspěvků 13.08.18 14:06

@Mafraga Proč by se nesmělo?

Mafraga
Nováček 5 příspěvků 13.08.18 14:46

No to právě nevím, přišlo mi to divné, spis jako výmluva nebo možná naschvál. Tak jsem si chtěla ověřit, jestli s tím má někdo osobní zkušenost.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.08.18 18:28

No, záleží na každé pobočce…jestli se na ní jede business a nebo standardy. Tam, co se jede business, se toleruje všelico. Tam co standardy, ano, smíš si tam zajít, ale nejprve je třeba zeptat se mng. zda tě pustí a samozřejmě než opustíš svou pozici, měl bys informovat i své kolegy na pozici. Také bys neměl zapomenout, že než opustíš svou pozici, tak je třeba si umýt ruce a stejně tak po příchodu na pozici zpět (FoodSafety). Do skříňky bys pak měl chodit v nejnutnějších případech (např. lék na bolest). Ne všechny KFC mají skříňky v dosahu provozovny, některé KFC v obchodních centrech mají šatny v jiném patře. A určitě bych tam nechodila, pokud tam zrovna máte ROCC nebo areacouche. I když ne všichni AC jsou tak šílení, jako ten náš. A pokud tě manažer nepustí, no co na to říct…ve fabrice si asi taky těžko od pásu odskočíš do skříňky, že…

A co se týká samotné práce - každému vyhovuje něco jiného, je to práce náročná, pokud ji bereš zodpovědně, tak ne jen fyzicky, ale také psychicky (kasa - jednání s lidmi, je to to nejhorší; servis - občas se stane, že na brigádu zavítá jedinec, který ani po třech měsících není schopný samostatné přípravy pozice…to je pak síla a člověk si připadá, že tříhodinovou špičku musí zvládnout sám bez možnosti se jít třeba napít). Jako brigáda pro studenty je to dobrá práce, v podstatě si diktuješ kdy můžeš a kdy ne. Peníze si myslím, že taky nejsou úplně tak špatné, funguje i systém motivace, kdy za urč. počet odpracovaných hodin můžeš dostat fin.odměnu, plus bonusy za odvedení dobré práce (tento bonus mi ale nepřijde fér, zpravidla vyhrávají oblíbenci)a dělí se dýžka (podle počtu odpracovaných hodin) . Pokud jsi na mateřské, asi bych do toho úplně nešla…budou chtít ať děláš zavky (tzn. budeš mít problém s tím, kdo tak pozdě v noci bude hlídat dítě, kór jestli manžel dělá na směny), každou chvilku někdo vypadne, budeš permanentně na telefonu. A na plný úvazek do toho bych už nešla - v tomto případě ani ty peníze nejsou nic moc. Pracovala jsem tam několik let brigádně při škole (to bylo fajn a byla jsem spokojená), rok na plný a ještě teď mám z toho osypky, jenom na to pomyslím. To už pak pomalu neexistujou volné dva dny za sebou, natož volné víkendy…a že jedeš deset dnů v kuse pomalu ve dvanáctihodinových směnách…no problem :D

Je jedna věc, která je na KFC fajn…a to je kolektiv, mladý kolektiv a kamarádi, to asi potvrdí většina KFCček. Pokud se jde s těmi lidmi na pivo, tak neznají nic než bavit se o práci v KFC :D A tak přestože tuhle práci většina lidí, co tam dělali (i dělají) nesnášejí, tak přesto ji měli rádi :) - tímto se omlouvám, za sloh, patřím právě k těm lidem, kteří jsou schopni se o této práci bavit hodiny.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Když jsme jí sáhli na kufr, strachy zbledla. Zásadní svědectví v kauze heroinové Terezy?

Svědectví, které jí zlomí vaz? V kauze Češky Terezy obviněné z pašování... číst dále >

Stěhování do bytu za 15 milionů! Chystají Plekanec a Šafářová domov pro jeho syny?

Tomáš Plekanec nenechává nic na náhodě. Kanadské soudy sice teprve budou o... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >