Reklama

Brigády v 17 letech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.04.18 18:49
Brigády

Je mi 17 let. Bydlím v Ústeckém kraji a nevím jakou brigádu bych mohla dělat, nevy někdo? Nějaký nápady kde berou ty co nejsou plnolety? Děkuji :dance:

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.04.18 18:50

Neví* preklikla jsem se

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1711 příspěvků 30 inzerátů 10.04.18 18:56

Nějaké doplňování zboží v obchodě? Nevím, jaké máš v okolí podniky, ale teď je po zaměstnancích hlad, tak určitě něco najdeš.

lootseek
Povídálka 46 příspěvků 10.04.18 18:57

Když mi bylo tolik, co Tobě, chodila jsem do marketu na pult s uzeninou, párkrát jsem byla i ve výrobě jako dělnice (u lisu, u vrtáku,…) Byla jsem klientkou agentury, která mě vždycky na práci někam přidělila. Od 18 jsem se chodila ptát rovnou do firmy a celou vejšku pracovala jako pokladní, což jde až od 18. Doporučuju zkusit určitě fast foodové řetězce jako McDonald's a KFC - ti jsou vyhlášení tradičně tím, že berou od 15-16 let (ale na pokladnu Tě nepustí).

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama