Rodičák-práce, školka?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.04.18 19:03
Rodičák-práce, školka?

Ahojte, malej má ted dva roky, mám rodičák na 4 roky (3.800) zajímalo by mě, kdyby šel malý od září do školky, já do práce jestli rodičák budu stále pobírat nebo ne?

Děkuji

Reakce:
Verun83
Echt Kelišová 9253 příspěvků 33 inzerátů 09.04.18 19:05

Jo muzes pobirat i pri zamestnani

lampicka11
Závislačka 3544 příspěvků 5 inzerátů 09.04.18 19:11

Ano. Jen do 2let veku dítěte se to řeší myslim…ze to je nějak omezeny

Kočičí duše
Zasloužilá kecalka 977 příspěvků 09.04.18 19:20

Od dvou let ho muzes dat do skolky neomezene. Do dvou let muze jen na 48hodin mesicne.

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 09.04.18 20:19
@Anonymní píše:
Ahojte, malej má ted dva roky, mám rodičák na 4 roky (3.800) zajímalo by mě, kdyby šel malý od září do školky, já do práce jestli rodičák budu stále pobírat nebo ne?Děkuji

od 2 let věku můžeš mít rodičák, dítě ve školce bez omezení a makat.. taky jsem to využila :mrgreen:

Kelsey
Hvězda diskuse 45252 příspěvků 09.04.18 21:02

Tez jsem toho u nejmladsiho vyuzila. Maly sel od 2r. do skolky, rovnou od 8-15h.
Ja na dlouhou brigadu do stejne skolky a zbytek rodicaku mi posilali.
Pak jsem rovnou preskocila vedle do skoly, kde jsem zamestnana druhy rok, takze mi odpadlo hledani a stres, ze budu po detech nezamestnana. Ted 17. 4. mam vyroci treti rok pracujici, pocitam i tu brigadu.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Když jsme jí sáhli na kufr, strachy zbledla. Zásadní svědectví v kauze heroinové Terezy?

Svědectví, které jí zlomí vaz? V kauze Češky Terezy obviněné z pašování... číst dále >

Migranti a Česko v roce 2019: Přijde letos nová vlna a skončí to někdy?

Co čeká Evropu v oblasti migrační krize v tomto roce? Záleží na tom, zda je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >