Rodičák-práce, školka?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  09.04.18 19:03
Rodičák-práce, školka?

Ahojte, malej má ted dva roky, mám rodičák na 4 roky (3.800) zajímalo by mě, kdyby šel malý od září do školky, já do práce jestli rodičák budu stále pobírat nebo ne?

Děkuji

Reklama

Reakce:

Verun83
Echt Kelišová 8244 příspěvků 33 inzerátů 09.04.18 19:05

Jo muzes pobirat i pri zamestnani

novakova.t
Závislačka 2998 příspěvků 09.04.18 19:11

Ano. Jen do 2let veku dítěte se to řeší myslim…ze to je nějak omezeny

Kočičí duše
Zasloužilá kecalka 926 příspěvků 09.04.18 19:20

Od dvou let ho muzes dat do skolky neomezene. Do dvou let muze jen na 48hodin mesicne.

martina.se
Hvězda diskuse 56898 příspěvků 09.04.18 20:19
@Anonymní píše:
Ahojte, malej má ted dva roky, mám rodičák na 4 roky (3.800) zajímalo by mě, kdyby šel malý od září do školky, já do práce jestli rodičák budu stále pobírat nebo ne?Děkuji

od 2 let věku můžeš mít rodičák, dítě ve školce bez omezení a makat.. taky jsem to využila :mrgreen:

Kelsey
Hvězda diskuse 43764 příspěvků 09.04.18 21:02

Tez jsem toho u nejmladsiho vyuzila. Maly sel od 2r. do skolky, rovnou od 8-15h.
Ja na dlouhou brigadu do stejne skolky a zbytek rodicaku mi posilali.
Pak jsem rovnou preskocila vedle do skoly, kde jsem zamestnana druhy rok, takze mi odpadlo hledani a stres, ze budu po detech nezamestnana. Ted 17. 4. mam vyroci treti rok pracujici, pocitam i tu brigadu.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Xenofobní radní z ODS: Žloutenka v Paříži, osahávání v Německu a kyselina v Londýně!

Strach, nenávist a panika! Radní Prahy 4 Klára Cingrošová (ODS) se pravidelně... číst dále >

Rytmus to hrotí: Negativní a nepřející Daru musel odstřihnout

Tak trochu s nevěřícným úsměvem sledujeme počínání slovenského rapera a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zůstali v Plzni. Je tam všechno lidštější, tvrdí moderátorský pár

Ačkoli Zorka a Míra Hejdovi pracují hlavně v Praze, bydlí v rodné Plzni.... číst dále >

Chození naostro patří k létu. Jaká jsou pro a proti?

Jsou ženy, které nenosí pod letním oblečením zhola nic. Je to příjemné, ale... číst dále >

Reklama