Rodičák-práce, školka?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  09.04.18 19:03
Rodičák-práce, školka?

Ahojte, malej má ted dva roky, mám rodičák na 4 roky (3.800) zajímalo by mě, kdyby šel malý od září do školky, já do práce jestli rodičák budu stále pobírat nebo ne?

Děkuji

Reklama

Reakce:

Verun83
Echt Kelišová 7876 příspěvků 33 inzerátů 09.04.18 19:05

Jo muzes pobirat i pri zamestnani

novakova.t
Závislačka 2719 příspěvků 09.04.18 19:11

Ano. Jen do 2let veku dítěte se to řeší myslim…ze to je nějak omezeny

Kočičí duše
Zasloužilá kecalka 843 příspěvků 09.04.18 19:20

Od dvou let ho muzes dat do skolky neomezene. Do dvou let muze jen na 48hodin mesicne.

martina.se
Hvězda diskuse 56763 příspěvků 2 inzeráty 09.04.18 20:19
@Anonymní píše:
Ahojte, malej má ted dva roky, mám rodičák na 4 roky (3.800) zajímalo by mě, kdyby šel malý od září do školky, já do práce jestli rodičák budu stále pobírat nebo ne?Děkuji

od 2 let věku můžeš mít rodičák, dítě ve školce bez omezení a makat.. taky jsem to využila :mrgreen:

Kelsey
Hvězda diskuse 43507 příspěvků 09.04.18 21:02

Tez jsem toho u nejmladsiho vyuzila. Maly sel od 2r. do skolky, rovnou od 8-15h.
Ja na dlouhou brigadu do stejne skolky a zbytek rodicaku mi posilali.
Pak jsem rovnou preskocila vedle do skoly, kde jsem zamestnana druhy rok, takze mi odpadlo hledani a stres, ze budu po detech nezamestnana. Ted 17. 4. mam vyroci treti rok pracujici, pocitam i tu brigadu.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Mareš má přemožitele! Prvenství mu vzal kluk, kterého dosud nikdo neznal

Ještě před měsícem o jeho existenci téměř nikdo nevěděl, dnes je z něj... číst dále >

Pošťák Ondra se změnil k lepšímu, nechal si narůst vousy a zmužněl

S krátkou pauzou již třináct let pomáhá Ester Janečková prostřednictvím svého... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čtyři účesy, které vás udělají mladší, než ve skutečnosti jste

Jako mladé holky si můžeme dovolit experimentovat nejen s oblečením, ale také... číst dále >

Podvodní léčitelé teď dostanou strach, řekla v Rozstřelu režisérka

Za podivnými praktikami v institutu Aktip, které odhalil dokument Obchod se... číst dále >

Reklama