Brigády na doma

Anonymní
21.3.21 03:57

Brigády na doma

Zdravím, je tu někdo kdo má zkušenosti s nějakou brigádou na doma která není,,podvodná"? :D teď kvůli korona viru jen tak někde tady v mém okolí brigádu neseženete. Vím že tu už podobná témata založený byly ale přijde mi že už jsou poměrně staré a přes aktuální situaci se trochu liší. Děkuji všem za odpověď :D

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7463
21.3.21 04:26

Mraky zaměstnání se teďka dělají formou HO. Řekl bych, že najít něco na doma je teďka jednodušší. Ale záleží taky na tom, co umíš že jo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1899
21.3.21 14:23

Na severu Čech Detoa zaměstnává lidi v okolí tak, že doma slepují dřevěné postavičky z dílků, které jim přivezou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63
28.3.21 11:47

Taky bych si ráda něco našla, k RD každá stovka dobrá :), třeba zrovna to lepení postaviček, vkládání do obálek, nebo nějakou jinou ruční práci. Koukám na internet a zatím se mi nedaří najít nic. A taky se bojím podvodníků, když se třeba za první zasilku musí zaplatit. Neměl by vážně někdo prosím tip, kde to třeba najít nebo spolehlivou firmu? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9248
28.3.21 11:56
@Nelahee píše:
Taky bych si ráda něco našla, k RD každá stovka dobrá :), třeba zrovna to lepení postaviček, vkládání do obálek, nebo nějakou jinou ruční práci. Koukám na internet a zatím se mi nedaří najít nic. A taky se bojím podvodníků, když se třeba za první zasilku musí zaplatit. Neměl by vážně někdo prosím tip, kde to třeba najít nebo spolehlivou firmu? :nevim:

Za práci má zaměstnavatel platit tobě, ne ty jemu, to je celkem jednoduché vodítko. A taky to, že máš mít nejdřív podepsanou DPP, DPČ nebo pracovní smlouvu, než začneš práci vykonávat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1899
28.3.21 14:22

Jinak já si plánuju založit e-shop, secondhand on-line. Mám doma oblečení mraky a nějak už nemám chuť to skladovat, tak třeba to půjde :lol: IČO mám taky aktivní, a jen si ho vykazuji na nulu už několik let :lol: tak si rikam, ze za zkoušku nic nedám a nějak se aspon zabavim. Zkušenosti v oboru oblékání a módy mám taky, několikaleté… no uvidíme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat