Bříško u silnějších těhulek

Anonymní
4.4.17 20:49

Bříško u silnějších těhulek

Zdravím těhulky, chci se zeptat na obligátní otázku..
U Vás, co jste silnější, kdy vám vykouklo těhotenské bříško? Já jsem 17.tt a zatím mi jen děloha vytlačuje špeky dopředu, jsem z toho nešťastná :?
Omlouvám se za anonymitu, je to pro mě citlivé..

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

Anonymní
4.4.17 20:55

Na vykouknuti bříška je ještě čas ;) Hlavně se kvůli tomu nestresuj, to nedělá miminku dobre…bud v klidu a bemej nějaké obavy z váhy, at si říká kdo chce co chce. Já to zažila a neměla jsem kvůli tomu nějaké depky, ze jsem tlustá a nikdo nepoznal ze jsem tehulka :lol: Pro me byla priorita mít zdravé miminko :srdce: A lidi kolem me nezajímali ;) Takže bud v pohodě maminko :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
4.4.17 20:56

Kamarádka taky trochu tlustá a téměř na ní nebylo vidět že je těhotná. kdyby nepřibrala tak rychle, nikdo nepozná že je těhotná.
Na břichu měla jen tuk a necítila téměř ani pohyby miminka.
Bohužel

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
j-p
11771
4.4.17 20:59
@Anonymní píše:
U Vás, co jste silnější, kdy vám vykouklo těhotenské bříško? Já jsem 17.tt a zatím mi jen děloha vytlačuje špeky dopředu, jsem z toho nešťastná :?

Na mne taky nikdo nepoznal tehotenske bříško v 6.mesici :lol: vylezlo mi až v 7.měsíci a v 9.jsem uz byla jak koule :lol: pak už to poznat bylo. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17780
4.4.17 21:12
@RenattaSedla píše:
Kamarádka taky trochu tlustá a téměř na ní nebylo vidět že je těhotná. kdyby nepřibrala tak rychle, nikdo nepozná že je těhotná.
Na břichu měla jen tuk a necítila téměř ani pohyby miminka.
Bohužel

ono záleží kde je placenta i u silných jsou kopance cítit pokud je na zadní straně ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2028
4.4.17 21:15

Tak zalezi jak moc jsi pri tele… kamaradce vylezlo tehu bricho tak v 7.mes. A treba hodne obezni mamince, co jsem potkavala ve skolce, tak na ty jsem to poznala az tesne pred porodem :nevim:
V 17.tt to nebylo poznat ani na me a to jsem normalni postavy… je casu dost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.4.17 21:32
@Anonymní píše:

Ano, já začínala na 89kg a taky mi cca v 15. týdnu začaly vylezat špeky. Taky mi to vadilo, ale nenadelas nic a nejsem si jista, jestli to vnimalo okolí. Štvalo me třeba, ze mi lezou kalhoty pod břicho :)

• Nahlásit
  • Citovat
2072
4.4.17 21:42

????????Brichac ????????

Take.jsem silnejsi postavy a brisko mi vylezlo cca 17tt ale pozor spadlo.mi to dolu a pneumatika zustala do tedka.

Prvni fotka 14tt druha 33tt treti 36tt

Příspěvek upraven 04.04.17 v 21:53

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1529
4.4.17 21:50

Neboj prvni vykukuje pozdeji ;) ja jsem ted tehu podruhe a uz jsem neco zhubla ale bricho uz leze vypadam jak v 7m :D aspon me to tak prijde. Jinak poznat to zatim nejde s jistotou a jsem rada jeste jsme to nikomu nerikali jsem ted v 15tt jinak mam dojem ze vykouklo uz kolem 11tt ale u druheho vykukuje driv

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.4.17 21:58

Holky děkuju.. Už je to mé druhé, ale s prvním jsem startovala na nižší váze a bříško se mi krásně rýsovalo tuším od 16.tt.. Jenže já to mám s váhou jak na houpačce.. 10kg nahoru či dolů v mým světě nic neznamená.. Než jsem otěhotněla tak jsem celkem dramaticky zhubla, ale teď mi to jde o to rychleji nahoru a přijde mi, že jsem se teď fakt celkově obalila, ale těhotně nevypadám, ach jo.. :?
Přitom slabounké pohyby už začínám cítit..

• Nahlásit
  • Citovat
1529
4.4.17 22:11

Hlavne klid ;) ja u prvniho taky startovala s nizsi vahou a druhe jsem zacala se skoro porodni vahou :( coz me teda deprimovalo ale uz pred tehotenstvim ted sice vazim min ale vypadam ze jsem pribrala :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.4.17 22:15
@ChZuzka píše:
Hlavne klid ;) ja u prvniho taky startovala s nizsi vahou a druhe jsem zacala se skoro porodni vahou :( coz me teda deprimovalo ale uz pred tehotenstvim ted sice vazim min ale vypadam ze jsem pribrala :(

Děkuju, jak já ti rozumím :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
1529
4.4.17 22:20

Hlavne at jsou ti drobci zdravi :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.4.17 22:23
@ChZuzka píše:
Hlavne at jsou ti drobci zdravi :)

Já vím, to je nejdůležitější :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
25839
4.4.17 23:07
@Anonymní píše:

Musím říct, že u některých obézních těhulí, jsem typické těhotenstké břicho neviděla nikdy. Kdybych to nevěděla, nejspíš bych si ničeho nevšimla. I když myslím, že když jsou nahé, tak to od nějakého toho sedmého měsíce vidět je.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama