Britax Kidfix-iii Pro dítě 3,5 let

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
11.1.22 19:25

britax-autosedacka-kidfix-iii Pro dítě 3,5

Holky prosím vás je tato autosedačka vhodná pro dítě tři a půl roku 95 cm 20 kilo nebo máte nějaký lepší nápad joie Bold bohužel mit nemohu nemám top tepper cenově do 6 tisíc https://www.centrumautosedacek.cz/…4200768.html?…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11648
11.1.22 19:53

Co Britax römer Evolva 123? Je docela malý na normální pás, syn má 105 cm a teď teprve sedí dobře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
564
11.1.22 20:11

@Aduš8 Evolva má pásy jen do 18kg.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11648
11.1.22 20:12

@Finkaa jee, já přehlídla tu váhu :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.1.22 20:20

@Aduš8 jak psala paní predemnou má právě 20 kq takže asi nemám úplně na výběr dobře přihodila bych nějaký peníz na protisměr ale zvrací mi v něm zvykla jsem si uklízet věčně poblité auto a teď co jsem byla v nemocnici ho máma moje strčila posmeru a byl v pohodě nezvracel takže teď když jsem ho zpátky stoupla do protisměru ječí dupe kope dusi se zkusila jsem už vše ale nechci ho lakovat pokaždé prášky

• Citovat
  • Nahlásit
795
11.1.22 20:30

Koupila bych ke Kidfix a k němu BeltUpp. Nic lepšího bez Top Tetheru asi nevymyslíš :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.1.22 20:34

@aanysek a mohu se zeptat ten pás tam nějak zůstává a jen se zapojí nebo.se.to pokaždé musí montovat moje mstí je šílená a prostě pokud to bude muset nějak pridelavat nebude mu to dávat

• Citovat
  • Nahlásit
795
11.1.22 21:21
@Anonymní píše:
@aanysek a mohu se zeptat ten pás tam nějak zůstává a jen se zapojí nebo.se.to pokaždé musí montovat moje mstí je šílená a prostě pokud to bude muset nějak pridelavat nebude mu to dávat

https://youtu.be/XKW57kBLH_c

Tady je prvotní instalace, pak už by měl zůstávat zapojený a jen se cvakne do spony pás auta a na druhé straně BeltUpp. Naučila bych to i syna, může babičce pomáhat ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.1.22 21:30

@aanysek to je super moc děkuju za radu k té sedačce nepatří úplně. k průserum nebo ano?

• Citovat
  • Nahlásit
795
11.1.22 21:43
@Anonymní píše:
@aanysek to je super moc děkuju za radu k té sedačce nepatří úplně. k průserum nebo ano?

Mám zatím menší dítě, ale kamarádka ji má pro dvě děti a je spokojená. Dětem je pohodlná i na dlouhé cesty. Mezi nohama má držák na pás, takže ten nevede přes břicho, což je taky super. Není rostoucí do šířky, ale kamarádka v ní vozí desetiletého syna (asi 32 kg) a vejde se do ní bez problémů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat