Britax next go 2

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Luucanam123
Kecalka 120 příspěvků 25.03.19 15:31
Britax next go 2

Dobry den, vim, ze se to nesmi, ale nutne potrebuji prodat nas kocarek, financni tisen z duvodu nemoci v rodine. Prosim kouknete na muj bazar. O cene jsem ochotna jednat. Spravci prosim, nechte mi to tady aspon chvilicku. Dekuji

Reakce:
Uživatel je onlineadmin
Extra třída :D 11847 příspěvků 27.03.19 06:38

@Luucanam123 Mrzí mě, že procházíte složitým obdobím, chápu, že kočárek chcete prodat i zde. Koukala jsem na Váš inzerát Britax Next a jen Vám do něj doporučuji přidat konkrétní cenu (takové inzeráty jdou lépe na odbyt) a také ho průběžně aktualizovat, aby se ukazoval co nejvýše v Bazaru.

Držím Vám palce, :hug:
Monika

Luucanam123
Kecalka 120 příspěvků 27.03.19 08:03
Dekuji, ale cenu jsem tam mela mesic a i s tim, ze se rada dohodnu a nic. Mam to na vsech moznych bazarech a aktualizuji, zkoumam jak mohu tomu prodeji pomoci a nic. Rada slevim, ale zase ten kocarek je opravdu jak novy a nerada bych ho dala za malo, kdyz si to nezaslouzi. A dekuji za podporu. L.
@admin píše:
@Luucanam123 Mrzí mě, že procházíte složitým obdobím, chápu, že kočárek chcete prodat i zde. Koukala jsem na Váš inzerát Britax Next a jen Vám do něj doporučuji přidat konkrétní cenu (takové inzeráty jdou lépe na odbyt) a také ho průběžně aktualizovat, aby se ukazoval co nejvýše v Bazaru.Držím Vám palce, :hug:
Monika
Luucanam123
Kecalka 120 příspěvků 27.03.19 10:19

To opravdu nikdo neceka miminko a nechce kvalitni, obrovsky kocarek? Projede pole, ma obrovsky kos, velkou korbu, obrovsky sportak, co vic si prat?

Váš příspěvek
Reklama