Brnění úst

15
20.8.21 15:02

Brnění úst

Zdravim, je mi 17 let a pred 2 dny jsem si dal THC a měl jsem z toho sucho v ústech a tak dále nebylo mi dobře, už to nikdy nechci nic takovýho. Druhý den během dne mě začalo brnění v ústech a čelisti a trvá do teď skoro 2 dny.mam diagnostikované panické ataky a strach ze všeho možného, je možné že je to od nervů?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21303
20.8.21 15:40

No ty jsi fakt inteligent máš panický záchvaty a dáš si tohle svinstvo???
léčíš se pp??
jinak brnět tě to z paniky může, nebo z nedostatku hořčíku a nebo i z toho svinstva no nevím :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.8.21 16:02

Patrně ano, vyčkal bych ještě dva týdny a když by to nepřešlo, že bych za obvodním.. Možno zkusit hořčík, ten je na brnění, záškuby atd.. Držím pěsti, ať to přejde :))

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17928
20.8.21 17:17

Ano, velmi pravděpodobně to je od úzkosti.

Zajdi si do lekárny pro hořčík, v nějaké organiocké vazbě (zeptej se lékárníka/ice) a užívej 500 mg ráno a 500 mg večer - s tím brněním by to mělo pomoci. Ono to bude pomáhat tělu i s tím, jak lépe zvládat onu úzkost, zejména když k tomu přidáš i třeba B-komplex (takový kde je B12).

Jo a zjevně tedy THC ti nedělá na úzkosti úplně dobře, spíš se mu vyhýbej, zejména silnějším modelům a bez podílu CBD. (to že se marihuana propaguje na internetu na úzkosti bohužel není v tvém případě relevantní, každý reaguje individuálně)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat