Reklama

Broučci na pokožce hlavy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

emahju
Nováček 4 příspěvky 12.02.17 12:10
Broučci na pokožce hlavy

Ahoj, mám dotaz na zkušené maminky. Dcerka se včera začala drbat ve vláskách. Pořádně jsem jí prohlídla a našla jsem malé černé tečky, které dost dobře drží na pokožce hlavy… když jsem je ale začala sundavat, tak nejen že začaly pomalu protestovat, ale pak po bližším prozkoumání vypadají jako mini mušky. Dceři je 7 a vši jsme nikdy doma neměly.. a švagrová mě ubezpečila, že vši to rozhodně nejsou… co to ale může být?? Nesetkaly jste se někdy s něčím podobným? Jsem z toho dost v nervech.. breberky všeho druhu dost nedávám 8o Moc děkuji za pomoc :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

zuzan
Ukecaná baba ;) 2450 příspěvků 12.02.17 12:14

To budou vši, mušky na hlavě jsou vši.

Taky jedna
Extra třída :D 11905 příspěvků 12.02.17 12:14

Vši ale vypadají jako minimušky.

destrukce 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.02.17 12:16

To budou vši.

Lady Bee
Ukecaná baba ;) 2205 příspěvků 12.02.17 12:17

Vši…

emahju
Nováček 4 příspěvky 12.02.17 12:18

Uaaa to ne 8o švagrová je viděla a tvrdila, že vši nejsou černý a že jsou spíš na vlasech než na pokožce hlavy… a že by jich do rána bylo víc a to není.. ale včera jsme už myli hlavu jablečným octem a na noc měla zábal z kokosáku a tee tree.. mě z toho fakt trefí asi..

terinka4444
Hvězda diskuse 66533 příspěvků 12.02.17 12:19

Rozhodně vši

terinka4444
Hvězda diskuse 66533 příspěvků 12.02.17 12:21
@emahju píše:
Uaaa to ne 8o švagrová je viděla a tvrdila, že vši nejsou černý a že jsou spíš na vlasech než na pokožce hlavy… a že by jich do rána bylo víc a to není.. ale včera jsme už myli hlavu jablečným octem a na noc měla zábal z kokosáku a tee tree.. mě z toho fakt trefí asi..

to je nemysl, veš má tři stádia, vajíčka, larvu, která je těsně přilíplá na pokožce, bodá a saje, z té vši, malé vši jsou malinké černé mušky na pokožce, jak rostou, jsou větší a šedší. Jsou to vši.

destrukce 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.02.17 12:23

@emahju Leda že by měla smutnice :mrgreen:

speedyy
Echt Kelišová 9900 příspěvků 12.02.17 12:24

@emahju To budou urcite vši.

nozu
Extra třída :D 11466 příspěvků 12.02.17 12:25

Taky myslím, že to budou vši. vygoogli si obrázek na netu a porovnej s tím vaší. A je logické, že jich není do rána víc, když jsi začala likvidační kůru.

destrukce 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.02.17 12:25

Trošku OT, ale musím si drbat hlavu, jenom si o tom čtu :lol:

Kriss Tina
Závislačka 4707 příspěvků 12.02.17 12:27

@emahju to na vlasech jsou vajicka a maji bilou barvu, ale samotna ves je tmava..zasla bych do lekarny pro nejaky sampom, ocet a, tee tree ne vzdy zabere ty mrchy jsou dost odolny (nam zabral difusil). Vyper vse co mela dcera na sobe, hlavne cepice a povleceni. A asi bych i zavolala do skoly at ucitelka da vedet ostatnim rodicum, aby si to pak deti nepredavali porad dokola (predpokladam zeto teda chytla nekde v kolektivu).

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2288 příspěvků 12.02.17 12:27
@destrukce píše:
Trošku OT, ale musím si drbat hlavu, jenom si o tom čtu :lol:

Taky jsem zrovna začla :lol:

emahju
Nováček 4 příspěvky 12.02.17 12:44

Právě, že jsem vůbec nenašla obrázek, který by to aspoň vzdáleně připomínal. Každopádně jsem našla Paranit, asi jsem ho koupila, když ve školce poprvé byly vši.. tak už ho má na hlavě.. ale nenašla jsem jí tam ted prakticky nic. Už mě začíná nesnášet, že jí furt něčím mydlím. A vezmu útokem lékárnu a koupím ho asi ještě třikrát, pač já se drbu už taky… už od včera, když jsem googlila. je to hnus jen na to pomyslet :-(

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama