Poradna pediatra
Mudr. Jiří Havránek
Holky díky moc, dává to logiku ![]()
Mě to právě zmátlo, protože se mě ptala, kam chodíme k pediatrovi, tak jsem jí to řekla, řikala, že doktorku zná. Doktorka není na středisku, má ordinaci v malém domku za městem, tak mě to bylo divný, ale dík za upřesnění.
Ona si to asi jen v tu chvíli neuvědomila, že má ordinaci u sebe v baráku…
@Premek_Orac píše:
Dětská slintavka.Né, je to to středisko. Ať jste zdraví!
Díky, snad už bude líp.
Dobrý ráno, mám dotaz ohledně zkratky DS.
Byla jsem s dcerkou na pohotovosti předevčírem u nás v nemocnici.
Diagnostikovali jí zánět středního ucha.
Doktorka mi pak řekla, že máme jít na kontrolu ke své doktorce, což je logický. Ale do zprávy nám napsala:Ko na DS příští týden.
Všimla jsem si toho až doma, když jsem to četla.
Tak ted nevim, kam máme na tu kontrolu jít, jestli se jen přepsala, nebo je to zkratka nějakého oddělení…
Díky