Červené skvrny na tváři (6m)

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Karko
Kecalka 377 příspěvků 09.02.17 00:41
červené skvrny na tváři (6m)

Nevíte prosím někdo, co by to mohlo být? Dceři (6m) se asi před týdnem udělaly na jedné straně obličeje červené skvrny, čekala jsem, že to zmizí, ale během týdne sice některé zmizely, ale udělaly se i nové, ty staré ztmavly a jsou takové jako tvrdé (přirovnala bych to ke komářímu štípanci).Nikde jinde na těle nic nemá, je normálně veselá, žádná teplota, nic. Není očkovaná, nepoužíváme žádnou kosmetiku, je plně kojená. Přidávám fotky- před týdnem a dnes.

Reakce:
MachyXS
Kecalka 112 příspěvků 09.02.17 03:22

To by mohl být atopický ekzém. Mamka říkala, že mi to taky začalo na obličeji, popisovala to podobně. Pak mě museli koupat v ovesnych vločkách a upravit mi jídelníček. Zašla bych včas k dr. Držím palce, ať to nic není :)

Gábinkaa9
Zasloužilá kecalka 661 příspěvků 09.02.17 07:26

Řekla bych že nějaký ekzém. Zašla bych k dr. Ten vám přesně řekne co to je
:)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Bomby Kim Kardashian: Šaty jí rozdělily prsa vejpůl!

O vrchovatou porci trapnosti se tentokrát postarala hvězda reality show a... číst dále >

Babička heroinové Terezy: Proč prodává dům, kde vnučce slibovala nový domov?

Ke svým prarodičům pojí mnoho lidí výrazně silnější pouto než k vlastním... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >