Jet na hory s kašlem?

8818
8.2.17 21:05

Jet na hory s kaslem?

Uff tak zase se nam potvrdilo, ze se nemame tesit. Predesilam, ze k dr pujdeme a zdravi deti je mi prednejsi.

V patek mame jet s kamarady na hory. Minuly tyden mely obe deti rymu, klasika zelenou, dostavaly Sinupret. V so zacala dcera kaslat, tak jsme jeli k dr, na pruduskach nic, dostala pamycon. Syn byl v pohode. Dcera kaslala jen vecer a v noci.

Tak jsem ji dala jeste mucosolvan a ted i spiropent a dneska zacal i syn a bafe jakoze hleny, ale rymu nema, takze to ma asi sedly na pruduskach.

Nemaji ale teploty a jinak jsou v pohode. Zitra pojedeme k dr. Pokud jim neda atb, tak resim, jestli na ten vikend jet. Byli bychom v penzionu. trocha prochazek, zadna lyzovacka nic narocneho. S teplotou a atb bych je netahala.

Jeli byste nebo jste uz takhle nekdo byl? Zase by tam byl lepsi vzduch a pres den bafou malo

Diky za nazory

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

49157
8.2.17 21:11

Dcera bez nejakeho vyvoje pokaslavala tak 10 dni, byla zahlenena a nic nezabiralo, tak jsme vyrazili a do druheho dne na horach (vetsinu casu venku) po kasli ani stopy. Ale netroufam si radit jinym, tohle je jen nase zkusenost, videla jsem, ze jinak je v pohode a prazsky panelakovy vzduch ji na to zrovna moc dobre nedelal, taky vim, ze jinak ma dobrou imunitu a z takovehohle kasle se vzdycky vyhrabala bez problemu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47812
8.2.17 21:12

Jet. Kdyz jsou prudusky ciste.
Davej hezky nakrcnik a bude to v pohode.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
42802
8.2.17 21:14

@Ariadne byla jsem takhle na horách se synem.. vyjížděli jsme s kašlem, měla jsem zjištěné nejbližší pohotovosti. Druhý den bylo po kašli :mrgreen:
Jela bych - pokud nebude mít teploty, atb a pokud to nebude mít sedlé na průduškách

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8818
8.2.17 21:15

Diky, taky si rikam, ze chvilka na horskym vzduchu by mohla byt ok. Nenechala bych je uhnat.

Dcera je s imunitou na stiru, dnes ji zjistili absenci protilatek IgA, takze ma rymy dost casto.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8818
8.2.17 21:17

No ale co kdyz to budou mit na pruduskach a pritom budou bez teploty a atb?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
606
8.2.17 21:18

Pokud to nebude na atb, tak bych jela. My máme jet za necelé dva týdny do Alp a starší dcera od soboty atb a má zápal či poslech na pravé plíci - dvě dr, každá řekla něco jiného. Mladší kašle děsně, ale průdušky čisté. Hory máme schválené jako rekonvalescenci po nemoci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.2.17 21:18

Jela bych. Pokud nebudou mít teploty a atb tak určitě jo :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8818
8.2.17 21:19

Navic jedeme jen na vikend

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8818
8.2.17 21:21

@Bobule151

To je pech, ze se neco po…kdyz se ma nekam jet :mrgreen: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
42802
8.2.17 21:24
@Ariadne píše:
No ale co kdyz to budou mit na pruduskach a pritom budou bez teploty a atb?

průdušky nemají rády studený vzduch, to byste museli být jen vevnitř :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
606
8.2.17 21:27

@Ariadne Já už raději nic neplánuji, ale tohle naplánovali děda s babi. A jen to děda zaplatil, tak nás postihla fstovní chřipka a starší dceři se to zkomplikovalo. Plánovat něco s dětmi… :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8818
8.2.17 21:27

@Moise ale kdyz jsme byli v nemocnici, tak tam deti inhalovaly studenou slanou Vincentku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8818
8.2.17 21:30

@Bobule151 to jo, znam par podobnych pripadu :lol: nam se to stalo poprve. Mame zaplacenou zalohu, tak pro jistotu uz shanim nahradniky. Akorat.ze dcera se chudak tesila, na hory jsme se jeste letos nedostali.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
42802
8.2.17 21:31

@Ariadne no jasně, ale to je trošku něco jiného než pobyt venku kolem nuly nebo při mrazu.. máme s bronchitidami bohaté zkušenosti a vždy když to měl syn sedlé na průduškách, tak pobyt venku mu nedělal dobře - bylo to jako přes kopírák - šílené záchvaty kašle, jen co jsme byli chvíli venku.. dítě s nemocnými průduškami patří do tepla :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama