Reklama

Mám postižené dítě...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.17 22:31
Mám postižené dítě...

Včera byl memu synovi diagnostikovan autismus a nevím, jestli ho dokážu milovat :,(
Je to s ním těžké už od miminka, je hodně negativisticky a neprojevuje mi žádnou lásku. Jsem psychicky úplně na dně :,(

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Reakce:

Lychee13
Závislačka 3036 příspěvků 07.02.17 22:34

Kdyby jsi ho nemilovala, tak Tě to netrápí. Zkus si promluvit s nějakým psychologem, nebo jsou určitě skupinky rodičů s dětmi se stejnou diagnozou. Drž se, ono to půjde. :hug:

skoromamuška
Závislačka 4666 příspěvků 07.02.17 22:35

Myslím že si nedovedu představit jak se citiš ale chci tě podpořit k to u aby jsi to zkusila :srdce: vždyť je tvůj, má jen tebe, jsi jeho máma, jen ty… nebude to snadné ale to život prostě není. Drz se

Markéta80
Hvězda diskuse 39263 příspěvků 07.02.17 22:36
@Anonymní píše:
Včera byl memu synovi diagnostikovan autismus a nevím, jestli ho dokážu milovat :,(
Je to s ním těžké už od miminka, je hodně negativisticky a neprojevuje mi žádnou lásku. Jsem psychicky úplně na dně :,(

je mě to líto, taky máme autistu :?. Kolik mu je? u nás nejhorší období 2,5-4,5 roku to byl masakr. Ted je to celkem v klidu. Ale nejde ho srovnávat se sourozenci, i když proti nim je často nejhodnější ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.17 22:38

Mám 2 děti s poruchou autistického spektra. Neboj, budeš ho milovat, tohle je jen prvotní šok. Pak změníš priority, budeš sledovat každý malý pokrok a nakonec zjistíš, že bys za něj dýchala :-) Jakou máte diagnozu? Dětský autismus?

Gábinkaa9
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 07.02.17 22:38

Vůbec si to nedokážu představit :( věřím že jsi psychicky na dně…ale je to tvůj syn, ty jsi jeho máma :srdce: to zvládneš

Příspěvek upraven 07.02.17 v 22:40

Gábinkaa9
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 07.02.17 22:38

Vůbec si to nedokážu představit :( věřím že jsi psychicky na dně…ale je to tvůj syn, ty jsi jeho máma :srdce: to zvládneš

jdukolem
Hvězda diskuse 49251 příspěvků 07.02.17 22:42
@Anonymní píše:
Je to s ním těžké už od miminka, je hodně negativisticky a neprojevuje mi žádnou lásku. Jsem psychicky úplně na dně :,(

potřebuješ veškerou pomoc pro sebe i pro malého..
milovat jej budeš vždy ale snadné to není.. oslov všechny koho můžeš aby ti pomohli a podpořili tě

Borůvka1990
Kelišová 5431 příspěvků 07.02.17 22:44

To je smutný :,( Neboj, určitě bude lépe, on tě potřebuje :andel:

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15536 příspěvků 07.02.17 22:48

Třeba bude pohodový autík :hug: mám pocit, že autistů ted horem pádem přibývá…nechci bagatelizovat, ale ono asi není autista a autista :think:…U některých dětí (chapců) mě ta dg. i překvapila, když mi maminky řekly. Čekala jsem nějaké vyvádějící nezvladatelné dítě a oni byli v klidu, jen chtěli ty své rituály…Já měla syna hyperaktivního, ADHD, do pěti let jak splašenej kůň a já žhavá čára za ním :nevim: Ted je mu 16 a je v pohodě.

Markéta80
Hvězda diskuse 39263 příspěvků 07.02.17 22:53

@pe-terka fakt je jich čím dál víc, šílený :jazyk: je mezi nimi velký rozdíl a jak se píše každý je jiný :lol:. Dřív to s nim vše bylo šílený, vše z linku muselo být uklizené, kdo sem přišel tak říkal že takhle uklizeno ještě neviděl :mrgreen:, co našel to zabavil :mrgreen:, ted si toho nevšimne :mrgreen:, minulý víkend jsem byla v šoku :mrgreen:, byl u sebe v pokoji a slyším zvuky sušáku na prádlo, vím že přes něj přejíždí hračkama aby to rachtalo, pak jsem tam šla a sušák složený a postavený ke zdi :mrgreen: :mrgreen:

Micus
Echt Kelišová 9601 příspěvků 07.02.17 22:55
@Anonymní píše:

Vydrž, je to šok, ale to se srovná. Myslím u tebe. Taky mám autistu. Člověk si zvykne :hug:

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15536 příspěvků 07.02.17 23:01
@Markéta80 píše:
@pe-terka fakt je jich čím dál víc, šílený :jazyk: je mezi nimi velký rozdíl a jak se píše každý je jiný :lol:. Dřív to s nim vše bylo šílený, vše z linku muselo být uklizené, kdo sem přišel tak říkal že takhle uklizeno ještě neviděl :mrgreen:, co našel to zabavil :mrgreen:, ted si toho nevšimne :mrgreen:, minulý víkend jsem byla v šoku :mrgreen:, byl u sebe v pokoji a slyším zvuky sušáku na prádlo, vím že přes něj přejíždí hračkama aby to rachtalo, pak jsem tam šla a sušák složený a postavený ke zdi :mrgreen: :mrgreen:

on ten zvuk napodobil sám? :mrgreen: Jinak naše malá (3roky) taky smete z linky kde co, kramaří a roztahuje věci, všechno ji hrozně zajímá. V roce a půl byla klidnější :lol:(a autistka není nebo o tom nevím) Strašně ráda se mnou vaří. Já bych ji i nechala spolupracovat, ale jaksi nerespektuje moje pravidla a na to zas já nemám nervy :oops:

Sova Klára
Zasloužilá kecalka 959 příspěvků 07.02.17 23:02

Mrzí mě to. Nicméně mohu doporučit publikaci http://www.databazeknih.cz/…zpivej-72198 Maminko, nezpívej ;-) Určitě Vám pomůže si hravou formou přečíst, jak děti s touto diagnózou žijí, čím se odlišují… Hodně sil!

Markéta80
Hvězda diskuse 39263 příspěvků 07.02.17 23:08

@pe-terka v diagnoze má i ADHD ale nevěřim, Vali je proti němu mnohem akčnější ale když vidim jak probíhá ko na psychiatrii, už se ani nesnažim říkat co umí nového :jazyk:, nemá to cenu. tak si vyslechnu že se nikdy v ničem neposune, ničemu nerozumí, nic nechápe… dostanu recept na prášky a jdeme. Ve školce naopak říkají že je šikula ale extra pohodlný :mrgreen:, je fakt že ve školce dělá pokroky, nastupoval tam s tím že uměl jen chodit :oops: :oops:, ted teda s dopomocí se sám oblékne, přezuje, nají se sám, někdy i pracuje :mrgreen: Režim přes kartičky mu jde, doma teda ani náhodou :lol: ale s vali ho srovnávat nemůžeme ale pokud ho malá nečim nezlobí tak je nejhodnější :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Reklama