Žaludeční bolest u dětí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Petttruše
Extra třída :D 10089 příspěvků 07.02.17 10:27
žaludeční bolest u dětí

Ahoj, prosím o radu, co mohu dát, pokud něco je, na zmírnění bolesti žaludku u dětí. malá, 4r, si začala stěžovat na bolest bříška kolem pupíku, raději jsem ji vzala k DR, ale bříško je měkké a nic neshledal. V noci pak 3× zvracela a od té doby polehává, nejí, je bledá, ale už od soboty nezvrací, průjem nemá, stolice je normální. Včera se k tomu přidala starší dcerka 6r, také 3× zvracela, dnes už ne, též jen leží a nejí. Jen pijí čaj. Mně včera v noci taky bylo zle a také jsem objímala mísu, ale dnes už je to lepší.
Jedná se o střevní chřipku, když nemají průjem? Teploty nemají.
Je něco z lékárny, co by jim třeba na ten žaludek pomohlo?
děkuji.

Reakce:
PID
Zasloužilá kecalka 722 příspěvků 07.02.17 10:39

@Petttruše Tohle jsme resili nekolikrat cela rodina se poblila a dle mudr je to strevni viroza, i kdyz je to jen zvraceni bez prujmu.
Na ten zaludek nic moc neni, nam vzdy doporucili caj na zazivani a podavat laktobacily a samozrejme dieta nekolik dni.
At jste brzy fit. :)

Petttruše
Extra třída :D 10089 příspěvků 07.02.17 10:49

@PID mně děsí, že jen leží a nic nechtějí, jsou bílý, nemluví, jsou unavený…to asi patří k tomu co?

Uživatel je onlineivašot.
Kelišová 7063 příspěvků 07.02.17 11:15

Aktuální zkušenost: syn 9 let ve čtvrtek večer zvracení a pak v noci ještě několikrát, ráno pak průjem, ale vlastně jen jednorázový. Pak celý den klid a v pátek večer opět jednou zvracel. Celou dobu byl bez teplot od soboty přijímal po lžičkách tekutiny ale nejedl. Prvně měl na něco chuť až v pondělí. Do té doby jen ležel a pospával a to je u něj hodně neobvyklé i při vysokých horečkách. Ještě do středy - takže vlastně 7. den po vypuknutí - ho žaludek a břicho pobolívaly. Teď už je OK

catherine100
Vesmírná mluvilka 30563 příspěvků 07.02.17 11:24

Já za nás doporučuju hylak, pomáhá na průjmy i bolest břicha…teď jsme kvůli bolesti břicha skončili s prckem i na chirurgii s podezdřením na slepák a nakonec je nějaká hnusná viroza :cert:

PID
Zasloužilá kecalka 722 příspěvků 07.02.17 11:46

@Petttruše
Bohuzel to patri k tomu. :( Za par dni jim bude lip. :hug:
A navic je to hodne individualni. Zatimco jeden syn se pozvracel a byl 2.den v podstate fit, druhy se z toho dostaval dlouho a zaludek ho bolel nekolik tydnu. :?

Petttruše
Extra třída :D 10089 příspěvků 07.02.17 11:56

@catherine100 Hylak máme, používáme ho na průjmy, můžu dát teda i na žaludek???

catherine100
Vesmírná mluvilka 30563 příspěvků 07.02.17 12:04

@Petttruše nám zabírá na všechno, určitě tím ničemu neuškodí, minimálně to pomůže strevum což pomůže imunitě :palec:

Kathleena
Kecalka 112 příspěvků 07.02.17 17:04

U chřipky/virózy vždycky nemusí být průjem. Uvařila bych jim heřmánkový čaj, ten uklidňuje žaludek.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Odeberte jí děti, zní hlasy na poslední Výměnu! Co se dělo pak? Potrat a stěhování do ciziny

Česko má za sebou jednu z nejskandálnějších Výměn manželek. Diváci nestačili... číst dále >

Mottlová sdílela sexy fotky z daňového ráje a prozradila, co neměla

Nejen sportovkyně a modelky tapetují sociální sítě fotkami v bikinách!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >