Reklama

Žaludeční bolest u dětí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Petttruše
Extra třída :D 10085 příspěvků 07.02.17 10:27
žaludeční bolest u dětí

Ahoj, prosím o radu, co mohu dát, pokud něco je, na zmírnění bolesti žaludku u dětí. malá, 4r, si začala stěžovat na bolest bříška kolem pupíku, raději jsem ji vzala k DR, ale bříško je měkké a nic neshledal. V noci pak 3× zvracela a od té doby polehává, nejí, je bledá, ale už od soboty nezvrací, průjem nemá, stolice je normální. Včera se k tomu přidala starší dcerka 6r, také 3× zvracela, dnes už ne, též jen leží a nejí. Jen pijí čaj. Mně včera v noci taky bylo zle a také jsem objímala mísu, ale dnes už je to lepší.
Jedná se o střevní chřipku, když nemají průjem? Teploty nemají.
Je něco z lékárny, co by jim třeba na ten žaludek pomohlo?
děkuji.

Reklama

Reakce:

PID
Zasloužilá kecalka 720 příspěvků 07.02.17 10:39

@Petttruše Tohle jsme resili nekolikrat cela rodina se poblila a dle mudr je to strevni viroza, i kdyz je to jen zvraceni bez prujmu.
Na ten zaludek nic moc neni, nam vzdy doporucili caj na zazivani a podavat laktobacily a samozrejme dieta nekolik dni.
At jste brzy fit. :)

Petttruše
Extra třída :D 10085 příspěvků 07.02.17 10:49

@PID mně děsí, že jen leží a nic nechtějí, jsou bílý, nemluví, jsou unavený…to asi patří k tomu co?

ivašot.
Kelišová 6244 příspěvků 07.02.17 11:15

Aktuální zkušenost: syn 9 let ve čtvrtek večer zvracení a pak v noci ještě několikrát, ráno pak průjem, ale vlastně jen jednorázový. Pak celý den klid a v pátek večer opět jednou zvracel. Celou dobu byl bez teplot od soboty přijímal po lžičkách tekutiny ale nejedl. Prvně měl na něco chuť až v pondělí. Do té doby jen ležel a pospával a to je u něj hodně neobvyklé i při vysokých horečkách. Ještě do středy - takže vlastně 7. den po vypuknutí - ho žaludek a břicho pobolívaly. Teď už je OK

catherine100
Vesmírná mluvilka 30548 příspěvků 07.02.17 11:24

Já za nás doporučuju hylak, pomáhá na průjmy i bolest břicha…teď jsme kvůli bolesti břicha skončili s prckem i na chirurgii s podezdřením na slepák a nakonec je nějaká hnusná viroza :cert:

PID
Zasloužilá kecalka 720 příspěvků 07.02.17 11:46

@Petttruše
Bohuzel to patri k tomu. :( Za par dni jim bude lip. :hug:
A navic je to hodne individualni. Zatimco jeden syn se pozvracel a byl 2.den v podstate fit, druhy se z toho dostaval dlouho a zaludek ho bolel nekolik tydnu. :?

Petttruše
Extra třída :D 10085 příspěvků 07.02.17 11:56

@catherine100 Hylak máme, používáme ho na průjmy, můžu dát teda i na žaludek???

catherine100
Vesmírná mluvilka 30548 příspěvků 07.02.17 12:04

@Petttruše nám zabírá na všechno, určitě tím ničemu neuškodí, minimálně to pomůže strevum což pomůže imunitě :palec:

Kathleena
Kecalka 112 příspěvků 07.02.17 17:04

U chřipky/virózy vždycky nemusí být průjem. Uvařila bych jim heřmánkový čaj, ten uklidňuje žaludek.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Co bude Kristelová řešit na YouTube? Záhadnou věc, kterou nikdo nezná

Moderátorka Kateřina Kristelová se rozhodla začít natáčet videa na YouTube,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama