Reklama

Mycoplasma u dítěte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lúcajan
Stálice 52 příspěvků 10.02.17 16:12
mycoplasma u dítěte

Ahojky všem, dceři (3,5 roku) našli v krvi mycoplasma a dostala na 10 dní antibiotika Klacid, v lékárně jsem k těm antibiotikům vzala laktobacílky. Mohu k tomu ještě dávat Colostrum?

Reklama

Reakce:

hannae
Kecalka 190 příspěvků 29.12.17 17:33

Zdravím, mohu se zeptat, jak léčba dopadla? Syn to má také, dostal Klacid na tři týdny

lúcajan
Stálice 52 příspěvků 30.12.17 12:12

Po lecne dcera jeste nekolik tydnu kaslala ale pote byla v poradku. V rijnu jsme byly v laznich a bohuzel nyni v prosinci opet mycoplasma a antibiotika. Ted uz je zase v pohode.ale jestli se to zase vrati :(

hannae
Kecalka 190 příspěvků 30.12.17 12:30

@lúcajan díky za odpověď. Syn dobral antibiotika v pondělí, včera začal hrozně kašlat, jeli jsme s ním dnes ráno na pohotovost, je hospitalizovaný s akutní bronchitidou. Někde jsem četla, že to ty mycoplasmata mohou také způsobit, ale doktorka mi tvrdí, že ne. Ještě se zeptám na ty lázně, naše dětská dr. rikala, že by syn měl nárok také na lázně. Na jak dlouho jste jely? A kde jste byly? Díky Hanka

lúcajan
Stálice 52 příspěvků 30.12.17 12:51

Terezka z toho mela začínající zapal plic
Byly jsme v Kynzvartu na mesic
Jestli to pomohlo si nejsem jista. protoze za 14 dni opet kasel

hannae
Kecalka 190 příspěvků 30.12.17 12:59

@lúcajan To je děs :(, prckové malinkatí. Tak děkuji a přeji hlavně hodně zdraví.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinářky potvrdily, že žádní sirotci neexistují, arabista jejich hledání nechápe

Reportérka České televize Markéta Kutilová odjela do Libanonu, aby zjistila,... číst dále >

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama