Broučci v posteli

3
25.7.21 10:10

Broučci v posteli

Ahoj holky, doma se mi vyskytli tihle broučci. Je jich hodně a nejvíce za postelí, občas si jich všimnu na polštáři. Jsou úplně miniaturní, jen nevím, co to je a jak se toho zbavit. Mám na těle virážku, ale nevím jestli to souvisí s nimi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2110
25.7.21 10:46

No podle fotek to moc nejde poznat, po zvětšení to připomíná štěnici. Pokud to máš v posteli + vyrážku volala bych deratizera.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34795
25.7.21 10:51
@Ema221 píše:
Ahoj holky, doma se mi vyskytli tihle broučci. Je jich hodně a nejvíce za postelí, občas si jich všimnu na polštáři. Jsou úplně miniaturní, jen nevím, co to je a jak se toho zbavit. Mám na těle virážku, ale nevím jestli to souvisí s nimi.

Rozhodně bych na to pozvala deratizéra. A jestli bydlíte v paneláku, budou muset čistit všude. A víckrát. Nekoupili jste si postel z bazaru? Nebo ji máte čerstvě koupenou? Nebyli jste na dovolené? Mohli jste si to přivézt odjinud.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9796
25.7.21 11:09

@Ema221 z toho nejde nic poznat. Neumíš vyfotit pořádný detail? :roll: to může být cokoliv.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
25.7.21 11:12

@Cenarius hele ono je to tak malinke, ze to proste nejde vyfotit je to jak mala pohybujici se tecka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7672
25.7.21 11:20

Postel, vyrážka, podélný brouček, z toho mi vychází štěnice. :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
25.7.21 11:21

@Petule030 ja uz virazku mam asi od dubna, kozni mi rekla - prilis vysusena kuze
Tak nevim, broucky jsem objevila nedavno

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.7.21 11:31

Možná je to písivka

• Citovat
  • Nahlásit
34795
25.7.21 12:06
@Ema221 píše:
@Petule030 ja uz virazku mam asi od dubna, kozni mi rekla - prilis vysusena kuze
Tak nevim, broucky jsem objevila nedavno

Vyrážka se píše takhle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
25.7.21 23:46
@Ema221 píše:

Tohle na štěnice moc nevypadá, spíše pisivka..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat