Jaké brusle na led koupit devítileté dceři?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mína77
Zasloužilá kecalka 926 příspěvků 29.10.18 13:43
Brusle na led - zkušenosti

Chtěla bych se zeptat na zkušenosti. Dceři je 9 let, poprvé stála na bruslích asi před 3 mi lety kdy jsme jí koupili rostoucí plastové bez zoubků, loni jí byli už malé a tak jsme si půjčili od kamarádky ty klasické bílé na šněrování se zoubky. A v těch se málem přizabila. Neustále zakopávala o ty zoubky a jednom kuse byla na kolenou, že už mi jí bylo pak i líto. Otázka zní jaké brusle jí tedy koupit.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Lama Lama
Hvězda diskuse 49831 příspěvků 4 inzeráty 29.10.18 13:45

Pujcit,zkusit.

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25484 příspěvků 29.10.18 13:49

Trénovat, holky 6 a 9 let, jezdí už 3 a 5 let a vždy se zoubky, musí si na tom zvyknout :nevim:
Další možnost je ubrousit.
Jestli pořádně jezdit neumí, tak je ideální školička nebo soukromý trenér, stačí pár hodin na techniku.

Aspera
Generální žvanilka 21427 příspěvků 29.10.18 13:53

Když má problém se zoubky, tak jí kupte kanady. Syn jezdí se školou na bruslení a jak kluci tak holky musí mít kanady bez zoubků. Ty plastové rostoucí taky nejsou vhodné. Noha se v nich nemůže hýbat.

Uživatel je onlineBarborka93
Kecalka 195 příspěvků 29.10.18 13:53

Nejlepší na to naučení jsou klasický hokejový. Tak nemas o co zakopnout. Uplna pohoda. :D :?

modravlocka
Kecalka 500 příspěvků 29.10.18 14:04

Se zoubky a poslední zoubek upilovat. Hodně to v začátku pomůže. ;)

lucije28
Ukecaná baba ;) 1598 příspěvků 29.10.18 14:08

Pro dceru (i pro sebe) upřednostňujeme „kanady“ … Musela se naučit bruslit bez zoubků, protože brusle se zoubky jsou nesmysl. (tím nemyslím krasobruslení). Ale vysvětlili jsme ji, že když si nandá kolečkové brusle, tak se rovnou zabije. Dnes zvládá jak kolečkové, tak lední brusle na 1 a to jí je 7. Bruslit chodíme od 5 let.

mína77
Zasloužilá kecalka 926 příspěvků 29.10.18 14:11

Ona v těch bez zoubků bruslila úplně bez problémů až jsem zírala, protože ona a sport si zrovna nerozumí, ale s těmi zoubky to byla katastrofa.

FreakyBee
Stálice 83 příspěvků 29.10.18 14:28

Tak jí kupte bez zoubků. U nás v Decathlonu mají i holčičí bez zoubků a vidím v nich bruslit i dost puberťaček.

Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 872 příspěvků 29.10.18 14:32

@mína77 Co zkusit hokejové? Já třeba na těch „krasobruslařských“ neumím, pokaždé se na nich přizabiju, kdežto na těch hokejových se bruslí jedna báseň. Zajdi s dcerou na stadion, půjčte si ty hokejové a třeba to bude to správné a pak jí je kupte.

ratty
Nováček 4 příspěvky 12.11.18 16:00

Pokud chcete, aby se dcera naucila dobre bruslit, prihlaste ji do nejakeho kurzu pro deti. Pri spravne technice brusleni zoubky nejsou problem.

3HE
Generální žvanilka 21933 příspěvků 05.12.18 12:22

Přidávám se s dotazem - ohledně velikosti bruslí - koupit o číslo větší než běžně nosí obuv? A co se do bruslí obouvá? Jak hrubé ponožky? Nemám s tím absolutně žádnou zkušenost a chceme začít letos bruslit. Myslíte, že já dospělá se také naučím? :oops: :oops: :oops:

Lama Lama
Hvězda diskuse 49831 příspěvků 4 inzeráty 05.12.18 12:28

JO, kupuju běžně brusle s nadměrkem 2 cm. sekáčový, klasika bílý,

3HE
Generální žvanilka 21933 příspěvků 05.12.18 12:37

No, čtení o zoubkách mě docela vylekalo :mrgreen:

ratty
Nováček 4 příspěvky 05.12.18 18:31

Není třeba se zoubků bát. Problémy s nimi mají jen ti, co pořádně bruslit neumí. Učte dceru odrážet se správně od hran, držet váhu pěkně uprostřed, nenaklanet se dopredu. Na kluzišti nejsou zrcadla, takže se nevidíte a zoubky jsou bezpečným ukazatelem, že máte váhu příliš vepředu. Nemusíte přímo krasobruslit, aby jste na bruslích vypadaly pěkně. Vyhýbání se zoubkum je jen lenost naučit se to pořádně.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Vrahovi pumpařky hrozí výjimečný trest, práskl ho komplic kvůli dvěma tisícům

Policisté zadrželi a obvinili muže, kteří přepadli čerpací stanici u... číst dále >

Namol opilý gólman Svoboda boural a zrušil dvě auta: Jen zázrakem nikoho nezranil

Fotbalové a hokejové hvězdy spíš než na tréninku nebo na hřišti lámou rekordy... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >