Brzký potrat, neschopenka?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.06.19 00:02
Brzký potrat, neschopenka?

Hezký večer přeji.
Dneska jsem ve velmi raném těhotenství (jsou to dva dny od testu) potratila.
Bolí mě podbřišek, plus mám krvavý výtok a test je negativní. Předpokládám že tedy proběhl potrat. Co se dá dělat, zivot jde dál :?

Ale je to dost bolestivá záležitost a já mám být ráno v práci na co se vubec necítím (mám náročnou práci bez možnosti si sednou apod). Gynekolog má dovolenou. Mám zajít za obvodakem? Nebo kam :nevim: na pohotovost to úplně nevidím. Máte někdo zkušenost.
Předpokládám že na úterní směnu budu ok, ale potřebuju ten zítřek :think:

Reakce:
lachtanice86
Echt Kelišová 8299 příspěvků 28.06.19 00:17

Dva dny od testu je to opožděna ms, kdyby jste netestovala ani nevíte že něco bylo. Pokud to ale chcete nějak nazývat tak biochemicke těhotenství. Zažila jsem několikrát a nechápu proč na to pn. Takze spíš dovolená?

Poison Eve
Závislačka 2598 příspěvků 28.06.19 04:50

Opozdena menstruace, toto bych vazne tehotenstvim a potratem nenazyvala. Pokud jde o tech par dni…co dovolena?

Janli
Echt Kelišová 9271 příspěvků 28.06.19 06:36

Na to se nepíše neschopenka, na to se vezme ibalgin jako na silnou menstruaci.

Lily Evans
Ukecaná baba ;) 1786 příspěvků 1 inzerát 28.06.19 07:51

Vem si dovolenou. Jako asi trochu chápu jak se cítíš. Potratila jsem v 10tt, a složila jsem se - spíš teda vlivem extrémního stresu předtím, potrat už byla jen poslední kapka. A byla jsem na neschopence čtyři týdny a další dva jsem pracovala čistě z domu, čekala jsem až odejde šéfová, kterou už jsem nikdy nechtěla vidět.
Vzhledem k tomu že ty máš jen silnější menses a na zhroucení taky zrovna nevypadáš, z toho co píšeš, tak to na PN nebude zcela jistě, ale dovolenou si klidně vezmi a odpočiň si.

bartsch
Kelišová 5033 příspěvků 28.06.19 08:49

Zažila jsem biochemické těhotenství - 3. den zpoždění slabě pozitivní test, 4. den zpoždění přišla menstruace. Na PN to fakt nebylo. Toto zažije většina žen, ale často ani netuší, že šlo o těhotenství - je to jak zpožděná MS :nevim:

DeeDee.518
Kecalka 376 příspěvků 29.06.19 21:10

Byla jsem ve vaší situaci před pár dny. S tím rozdílem, že tedy já jsem si ten zárodek prohlédla. Ani jsem netušila, že jsem byla těhotná. Krvácela jsem normálně. Nemějte mě teď za nějakou necitu (ačkoliv možná jsem), ale nikdy by mě nenapadlo, že kvůli tomu nepůjdu do práce. Naopak. Šla jsem tam velmi ráda. Po dítěti jsem netoužila a tahle zkušenost na tom (prozatím) nic nezměnila. Přesto mi bylo jasné, že lepší bude „dělat že nic“ a fungovat jako běžně, prostě se zaměstnat, než sedět doma a myslet na to. Neberu to jako jen opožděnou menstruaci (to bych asi brala, kdybych ten zárodek neviděla), ale jsem srovnaná s tím, že se to v životě stává. Nemá smysl se z toho hroutit. Na co byste asi tak chtěla neschopenku? Fyzicky jste pravděpodobně v pořádku. A psychicky vám ležení doma opravdu nepomůže…

Asijetotu
Zasloužilá kecalka 804 příspěvků 29.06.19 21:44

Hele já loni potratila v 8tt. Začalo to v neděli a v pondělí jsem šla taky do prace. Bolesti jako silnější ms byly jen do pondělí ráno. Pak to odeslo a bolesti skoro žádné a krvácení už jen slablo. Ale každý to prožívá jinak. Mě pomohlo rozptýlení v práci a večer jsem se doma vybrecela chlapovi. Každý den to pak bylo lepší a lepší :srdce:

splendis
Kecalka 483 příspěvků 29.06.19 22:25

@DeeDee.518 tak ono je sakra rozdíl jestli žena touží po dítěti nebo ne, jako VY.

Zakladatelko tohle opravdu není potrat, jedna se o bioche. tehotenstvi, kdyby jsi netestovala tak ani nezjistis ze se dole něco dělo.

kolibrik1
Stálice 60 příspěvků 01.07.19 09:26

@DeeDee.518 prohlédla sis embryo o velikosti 1 - 3 mm? Jak jsi to mohla v běžné menstruaci poznat, když jsi ani nevěděla, že jsi těhotná? 8o

Lily Evans
Ukecaná baba ;) 1786 příspěvků 1 inzerát 01.07.19 18:14

@kolibrik1 nejspíš normální kousky sliznice a popletla to s embryem :)

Váš příspěvek
Reklama