Prosím o radu po SP

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kobrakai
Kecalka 122 příspěvků 27.06.19 09:13
Prosím o radu po SP ????

Ahoj, nez se objednam k doktorce…Nema nekdo prosim zkusenost? Jsem 35 dni po samovolnem potratu ve 12tt (mimi odpovidalo 9tt), noc pred revizi jsem to zvladla sama, rano na planovane revizi udelali kontrolni ultrazvuk a rekli mi, ze jsem cista, ze odeslo vse. Pak jsem byla asi za tyden na kontrole a dobry. Jsou to asi 3 dny, kdy jsem si po sexu vsimla, ze malicko spinim, ale nic ze me nevychazi a zacalo me pichat na leve strane v podbrisku…Uz ty tri dny me tam sem tam pichne nekdy i lehounce na prave strane, mam takove hnede spineni, ale uplne hrozne minimalni a menstruace nikde, nemel nekdo neco takoveho? Dekuji za jakoukoliv pomoc…

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
pikola
Generální žvanilka 21375 příspěvků 1 inzerát 27.06.19 09:14

Neměla by jsi dodržet šestinedělí, tedy bez sexu?

Kobrakai
Kecalka 122 příspěvků 27.06.19 09:15
@pikola píše:
Neměla by jsi dodržet šestinedělí, tedy bez sexu?

Po SP doporucuji 14 dni, vycistila jsem se sama, sestinedeli je po revizi.

pikola
Generální žvanilka 21375 příspěvků 1 inzerát 27.06.19 09:17
@Kobrakai píše:
Po SP doporucuji 14 dni, vycistila jsem se sama, sestinedeli je po revizi.

Mě řikali aspoň měsíc :nevim: za dva dva to zkusit znova

Kobrakai
Kecalka 122 příspěvků 27.06.19 09:20
@pikola píše:
Mě řikali aspoň měsíc :nevim: za dva dva to zkusit znova

Me pred revizi rekla doktorka, ze snazit se muzem po sestinedeli, pak jina, ze mame pockat tri mesice, pak to odeslo samo a zase jina rekla, ze bez sexu 14 dni a snazit za dva mesice…My se chranime prerusovanou, zacit chceme zase az v zari, tehotna byt nemuzu, doufam :think: Jen nechapu co ma tohle zase znamenat :roll:

Kukacka123
Závislačka 3675 příspěvků 27.06.19 09:21

@Kobrakai uz jsi byla ve vyssim stupni tehotenstvi (myslim vic jak 5-6tt), taky bych nechala telo aspon jeden cyklus odpocinout :nevim: Ale tak pokud neni telo pripravene, stejne se vajicko vetsinou neuchyti. Takze bud se jeste docistujes a nebo to muze byt i posunuta ovulace. Kdyby se ti neco nezdalo, zajdi k dr a uvidis ;)

Kobrakai
Kecalka 122 příspěvků 27.06.19 09:31
@Kukacka123 píše:
@Kobrakai uz jsi byla ve vyssim stupni tehotenstvi (myslim vic jak 5-6tt), taky bych nechala telo aspon jeden cyklus odpocinout :nevim: Ale tak pokud neni telo pripravene, stejne se vajicko vetsinou neuchyti. Takze bud se jeste docistujes a nebo to muze byt i posunuta ovulace. Kdyby se ti neco nezdalo, zajdi k dr a uvidis ;) [/citace

My se ale chranime, nevim kde se pise, ze pracujeme na diteti, pisi tam, ze jsem 35 dni po sp, poboliva me na leve strane podbrisku a mam hnede lehounke spineni…Myslim ze sex neni zatez, o mimi se nepokousime, neriskovala bych to tak brzo…Snazit se zacnem na dovolene v zari, to budou 3 mesice po… :kytka:

Kobrakai
Kecalka 122 příspěvků 27.06.19 09:34
@Kukacka123 píše:
@Kobrakai uz jsi byla ve vyssim stupni tehotenstvi (myslim vic jak 5-6tt), taky bych nechala telo aspon jeden cyklus odpocinout :nevim: Ale tak pokud neni telo pripravene, stejne se vajicko vetsinou neuchyti. Takze bud se jeste docistujes a nebo to muze byt i posunuta ovulace. Kdyby se ti neco nezdalo, zajdi k dr a uvidis ;)

Odepsala jsem výše :-) Jinak dekuji, nikdy jsem se tak netesila na menstruaci, tak uz jsem nervozni, co tohle pobolivani a „spineni“ ma znamenat, k doktorce pujdu v ut jestli to neprejde, nebo se konecne nerozjede ms :grinning:

g.sandova
Kelišová 5707 příspěvků 27.06.19 09:39

Ja jsem po SP dodržel do další ms

Kukacka123
Závislačka 3675 příspěvků 27.06.19 09:43

@Kobrakai prerusovane soulozi bych osobne neverila ;) ale tak kazdeho vec…tak uvidis no, spineni neni nic tak divneho po tom, co sis prozila ;)

Kobrakai
Kecalka 122 příspěvků 27.06.19 09:54
@g.sandova píše:
Ja jsem po SP dodržel do další ms

Ja ale nemluvim o otehotneni o to se nesnazim a ani ho nechci momentalne.

Kobrakai
Kecalka 122 příspěvků 27.06.19 09:55
@Kukacka123 píše:
@Kobrakai prerusovane soulozi bych osobne neverila ;) ale tak kazdeho vec…tak uvidis no, spineni neni nic tak divneho po tom, co sis prozila ;)

Tak nam to 2,5 roku fungovalo, pak jsme chteli mimi, pk se stalo tohle, tak predpokladam, ze bude i dal :blush:

g.sandova
Kelišová 5707 příspěvků 27.06.19 10:07

@Kobrakai já jsem dodržel kvůli obavě z komplikací, zánětu… s kpupanim jsem počkal ještě delší dobu. O otehotneno jsem se také nesnažila

Kukacka123
Závislačka 3675 příspěvků 27.06.19 10:45

@Kobrakai jasne, proc ne ;) ja jen rikam, ze ja bych tomu neverila. Mam v okoli par deti z prerusovane souloze :mrgreen:

Kobrakai
Kecalka 122 příspěvků 27.06.19 11:22
@g.sandova píše:
@Kobrakai já jsem dodržel kvůli obavě z komplikací, zánětu… s kpupanim jsem počkal ještě delší dobu. O otehotneno jsem se také nesnažila

Jo takhle :grinning: no chapu to u te revize, ale kdyz si priroda poradila, tak jsem to tak nehrotila, citila jsem se dobre :blush:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama