Reklama

Brzy do sporťáku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Chaloupa
Stálice 89 příspěvků 21.08.18 14:13
Brzy do sporťáku

Ahojky Řeším teď takový problém - mám 3 medicínu dceru a zazivame bojkot kocarku.
Už jsme zkoušeli kdeco, jakmile tam dceru dáme, řev řev řev klidne 2 hodiny hystericky, lidi si mysli ze dítě snad mrzacim
Je vidět ze se tam nudí, vyloženě, hleda podněty, zkoušeli jsme ji zabavit, dat kolem leporelo ale nepomáhá to na dlouho
Napadlo mě, kdybych vybrala sportak který jde uzpusobit do lehu včetně nozicek a koupila vloznou tašku zda by to šlo? Říkám si ze by třeba viděla víc a byla hodna
V současné době kočár už nepoužívám, máme nositko ale jsem drobná a strašně me bolí zada z nošení

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

nenivolnynick
Kecalka 462 příspěvků 21.08.18 14:18

A jake mas nositko? Trimesicni mimino by melo hladce unést, pokud mas ovsem spravne a správně nastaveno. Maly byl to samé, takze jsme jen nosili v satku. Co mas za sportak? Nechci strasit, ale nam ani v 9m sportak nepomohl, proate kocar nepritel c. 1

chaela
Ukecaná baba ;) 1089 příspěvků 21.08.18 14:21

Ahoj, dej ji v tom kočáře na břicho a stáhni nebo odepni boudu. Mně kluci jezdili na břiše, později v kleče, stoji… až dokud se nenaučili sedět. Teprve potom šli do sporťáku. Pokud ji dáš do sporťáku úplně do lehu, tak uvidí stejný prd, jako v hlubokým. Jestli jí přizvedneš záda, tak jí je zaprvé zničíš a zadruhé si zaděláš na další problém, nebude chtít už jezdit nijak jinak. Zkus ten leh na břiše nebo kup sporťák úplně do lehu a tam ji dej na břicho, odklop boudu a bude mít před sebou volnej výhled, jen ji nezapomeň připoutat.

nenivolnynick
Kecalka 462 příspěvků 21.08.18 14:21

Jojo jizda na brichu pry taky pomáhá

Chaloupa
Stálice 89 příspěvků 21.08.18 14:23

@nenivolnynick
Mám Tulu FtG a vše správně nastaveno (díky nosicim srazum) já mám ale špatná zada ze zaměstnání (zdravotní sestra) a strašně mě bolí
A šátek je j nás propadák
Nevydrzim dvě hodinky s nositkem a to má dcera jen 6 kilo :?
Tak nějak doufám ze by nám to třeba pomohlo no :think:

smurfka
Nadpozemská drbna 29397 příspěvků 21.08.18 14:24

já vozila dítě v autosedačce na adaptérech..dítě vidělo, mělo přehled a bylo spokojené..samo to nebyli procházky na celý den, ale na tu hodku, dve, mu to nijak neublížilo..taky nesnášel kočárek, nepomohlo ani břicho..
Jediné co pomáhalo byl tichý šum, který jsem si nahrála do mobilu a dala do korbičky..to vždy usnul a mohla jsem v klidu vozit, jakmile se ale probral, tak šupajda domů..

Chaloupa
Stálice 89 příspěvků 21.08.18 14:24

@chaela
Ona sice pase koniky krásné ale nevydrzi dlouho, už jsme tohle taky zkoušeli a ona den pak začne vztekat ze chce zpět Říkám opravdu jsme zkusili vše možné i nemožné a tohle je ještě snad poslední alternativa co mě napadla

movahu
Ukecaná baba ;) 1012 příspěvků 1 inzerát 21.08.18 14:24

@Chaloupa ja teda nevim, ale podle me ze sportaku s vloznou taskou uvidi stejny prd jako z hluboke korby ne? :mrgreen: jinak nam trochu pomohlo vozit malou na brise a dole rozepnout strisku, aby videla ven :) a k tomu nositku, jestli mas spravne nastaveno, tak unest 3 mesicni by nemel byt problem :)

Chaloupa
Stálice 89 příspěvků 21.08.18 14:25
@smurfka píše:
já vozila dítě v autosedačce na adaptérech..dítě vidělo, mělo přehled a bylo spokojené..samo to nebyli procházky na celý den, ale na tu hodku, dve, mu to nijak neublížilo..taky nesnášel kočárek, nepomohlo ani břicho..
Jediné co pomáhalo byl tichý šum, který jsem si nahrála do mobilu a dala do korbičky..to vždy usnul a mohla jsem v klidu vozit, jakmile se ale probral, tak šupajda domů..

Já mám přímo Hummy medu ale nezabírá
Proste locar je problém jakkoliv u nás
Je na ni vidět ze porad kouká po nějakých podnetech hleda co by zmercila

smurfka
Nadpozemská drbna 29397 příspěvků 21.08.18 14:26

@Chaloupa
a jaký myslíš že bude rozdíl mezi hlubokým a sportákem uplně v lehu..taky tam bude ležet a nic neuvidí..( boudičku můžeš dát dolů i v hlubokém ) podle mě je to uplně jedno, jak v hlubokém tak ve sportáku v leže, bude ležet..( a nudit se )

Chaloupa
Stálice 89 příspěvků 21.08.18 14:27
@smurfka píše:
@Chaloupa
a jaký myslíš že bude rozdíl mezi hlubokým a sportákem uplně v lehu..taky tam bude ležet a nic neuvidí..( boudičku můžeš dát dolů i v hlubokém ) podle mě je to uplně jedno, jak v hlubokém tak ve sportáku v leže, bude ležet..( a nudit se )

A kdybych ji to jen maličko dala nahoru?
Přece to bude stejná nebo podobná poloha jako v autosedacce nebo lehatku a když to budeš například jen prochazka na hodinu a ne cely den?

Froseth
Kecalka 378 příspěvků 21.08.18 14:29

Je to nesmysl, když dáš sporťák do úplného lehu, tak to bude to samé, jak v hluboké korbě. A dát 3měsíční mimino do polosedu tě doufám ani nenapadlo :? Buď jí stáhni boudu, ať se může divat třeba v parku na stromy, nebo voz na břiše, jak už bylo řečeno nade mnou. Některé děti prostě kočárkové nejsou, jestli je to váš případ, tak ti stejně nezbyde nic než to nosítko…

Příspěvek upraven 21.08.18 v 14:30

smurfka
Nadpozemská drbna 29397 příspěvků 21.08.18 14:29

@Chaloupa jako za mě klidně..jak říkám, já vozila malého v autosedačce kde prostě poloseděl a byl spokojený..protože v hluboké řval..ale tady tě někteří ukamenují že dítě mrzačíš na záda no..to už je na tobě.. :nevim:

Chaloupa
Stálice 89 příspěvků 21.08.18 14:30
@Froseth píše:
Je to nesmysl, když dáš sporťák do úplného lehu, tak to bude to samé, jak v hluboké korbě. A dát 3měsční mimino do polosedu tě doufám ani nenapadlo :? Buď jí stáhni boudu, ať se může divat třeba v parku na stromy, nebo viz na břiše, jak už bylo řečeno nade mnou. Některé děti prostě kočárkové nejsou, jestli je to váš případ, tak ti stejně nezbyde nic než to nosítko…

Neříkám polosed ale sportak co máme vybrany lze dat maloucko nahoru a rozhodne to není sed ;)
A poloha hodne podobná jako poloha v autosedacce

tumpach
Kelišová 5846 příspěvků 21.08.18 14:31

@Chaloupa ne sporták rozhdně nezvedat, to není dobrá poloha, autosedaška je jinak stavěná a ještě v tom dítě nemá být dlouho :), tak ji dej do autosedačky a voz tom ( na tu hodku)
na to břicho si ji zkoušela dávat v kočárku??

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Býval za andílka i hubu nevymáchanou. Proč je Zelenka další průšvihář?

Další fotbalový svéráz, další bývalý sparťan má oplétačky. Po Tomáši Řepkovi... číst dále >

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Reklama