Reklama

Kočárky - Joie litetrax 2018 x cybex balios m

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

dekom
Povídálka 16 příspěvků 01.08.18 10:24
Joie litetrax 2018x cybex balios m

Zdravím :potlesk: chtěla bych poradit. Mam vybrané tyto dva kočárky a nemuzu se rozhodnout. Nejde mi ani tak o vzhled jako spíš o funkčnost. Náš malej neni žádný tintitko, tak aby tam bylo dost prostoru, ma 8měsíců, 9700g a 74cm. Doteď používame sportak z Junama fashion, není špatný ikdyz par chyb se najde, hůř se ovládá, váží 15kg a střecha je celkem krátká takže tam dost svítí a do terénu taky nic moc. Neočekávám od tech dvou ze by byly terénní kočárky, ale aby aspoň lepe zvladaly ruzne hrboly. Foto prilozim :srdce:

Reklama

Reakce:

dekom
Povídálka 16 příspěvků 01.08.18 10:27
Foto
:)
 Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Blogerka promluvila o natáčení Prostřena: Prima mě poškodila, protože jsem Slovenka

Podle svých slov chtěla neznámé čtyři lidi podrobit sociálnímu experimentu,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Reklama