Bude se opakovat reakce na spinal?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.18 18:34
Bude se opakovat reakce na spinal?

Jasna otazka..bude se opakovat reakce na latku..zvazuji­..celkova nebo spinal ale gyn mi rikal ze pokud byla reakce mam to rict a spis se priklonit k celkove aby se reakci predeslo :think:

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.18 18:36

A proto se spinalu uz bojim i..mam z toho neskutecny strach

ka2ka
Extra třída :D 12503 příspěvků 1 inzerát 25.01.18 18:51

Jakou jsi měla reakci?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.18 18:57
@ka2ka píše:
Jakou jsi měla reakci?

Behem 10 minut klesl tlak a skolabovala jsem…vr zprave bylo reakce na spinal :nevim:

ka2ka
Extra třída :D 12503 příspěvků 1 inzerát 25.01.18 18:58
@Anonymní píše:
Behem 10 minut klesl tlak a skolabovala jsem…vr zprave bylo reakce na spinal :nevim:

neriskovala bych :think:

Aluree
Kecalka 374 příspěvků 25.01.18 19:03

Já to měla u porodu taky a příště bych šla do celkové.

Lewisa
Stálice 94 příspěvků 26.01.18 00:24

Jdeš na císaře? Já měla spinál dvakrát a jednou epidurál, a to poslední bylo nejlepší. Ne v každé porodnici ale udělají oboje, většinou má doktor svou oblíbenou metodu. Jinak se spinálem jsem měla potíže už při napichování, s epidurálem vůbec. No a tlak záleží na anesteziologovi. Když řekneš, že ti padá tlak, bude nachystanej a píchne ti víc nějaké té látky dřív, než to uvidí na přístroji… ono třeba při vyndávání hlavičky určitě trochu klesne, protože to je velký zásah tu hlavičku páčit ven. A jestli na to trpíš, tak obzvlášť. Ale za sebe můžu říct, že ten třetí porod, tj. epidurál + zkušená pečlivá anestezioložka, byl bez problémů.

DODATEK: do celkové bych nešla, jedna paní měla celkovou z důvodu obezity a nemožnosti napíchnutí zad, ale miminko pak měla několik dní v inkubátoru, protože se přispalo :-(

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Bába Kamenická: Žena, která léčila Václava Havla či Jiřího Bartošku

Léčila prezidenty i slavné umělce, našince i cizince. Božena Kamenická,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Módní bible Vogue přichází do Česka, titulní stránka patří Olze Havlové

Poprvé v historii se magazín Vogue objevuje v československé verzi. První... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama