Bude se opakovat reakce na spinal?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.18 18:34
Bude se opakovat reakce na spinal?

Jasna otazka..bude se opakovat reakce na latku..zvazuji­..celkova nebo spinal ale gyn mi rikal ze pokud byla reakce mam to rict a spis se priklonit k celkove aby se reakci predeslo :think:

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.18 18:36

A proto se spinalu uz bojim i..mam z toho neskutecny strach

ka2ka
Extra třída :D 13124 příspěvků 25.01.18 18:51

Jakou jsi měla reakci?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.18 18:57
@ka2ka píše:
Jakou jsi měla reakci?

Behem 10 minut klesl tlak a skolabovala jsem…vr zprave bylo reakce na spinal :nevim:

ka2ka
Extra třída :D 13124 příspěvků 25.01.18 18:58
@Anonymní píše:
Behem 10 minut klesl tlak a skolabovala jsem…vr zprave bylo reakce na spinal :nevim:

neriskovala bych :think:

Aluree
Kecalka 375 příspěvků 25.01.18 19:03

Já to měla u porodu taky a příště bych šla do celkové.

Lewisa
Stálice 95 příspěvků 26.01.18 00:24

Jdeš na císaře? Já měla spinál dvakrát a jednou epidurál, a to poslední bylo nejlepší. Ne v každé porodnici ale udělají oboje, většinou má doktor svou oblíbenou metodu. Jinak se spinálem jsem měla potíže už při napichování, s epidurálem vůbec. No a tlak záleží na anesteziologovi. Když řekneš, že ti padá tlak, bude nachystanej a píchne ti víc nějaké té látky dřív, než to uvidí na přístroji… ono třeba při vyndávání hlavičky určitě trochu klesne, protože to je velký zásah tu hlavičku páčit ven. A jestli na to trpíš, tak obzvlášť. Ale za sebe můžu říct, že ten třetí porod, tj. epidurál + zkušená pečlivá anestezioložka, byl bez problémů.

DODATEK: do celkové bych nešla, jedna paní měla celkovou z důvodu obezity a nemožnosti napíchnutí zad, ale miminko pak měla několik dní v inkubátoru, protože se přispalo :-(

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >