Reklama

Jednu nebo dvě tašky do porodnice?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lenyy21
Kecalka 144 příspěvků 20.01.18 11:30
Jednu nebo dvě tašky do porodnice?

Zdravím, dámy :kytka:
Budu mít možná poněkud zvláštní otázku.. ale zajímalo by mě, kolik tašek jste si braly sebou do porodnice? Většinou všude čtu, že nějakou menší na porodní sál..a pak tašku na pokoj. Ale přijde mi to možná trochu zbytečné, nebo opravdu budu na porodním sále něco potřebovat? Mám zatím vše jen v jedné velké tašce a předpokládám, že ji budu mít normálně až na pokoji..A pak mám jednu tašku připravenou, kterou mi přítel přiveze až pojedeme domů.. Zajímaly by mě vaše zkušenosti, braly jste si sebou něco i na porodní sál?

Přečtěte si článek: Co s sebou do porodnice?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Reakce:

Tichošlápek
Extra třída :D 10088 příspěvků 20.01.18 11:33

Ručník a lahvicku vody. Tašku jsem nepotřebovala. Jinak jsem měla vse v jedné velké tašce na pokoji a kabelku

zuza92
Zasloužilá kecalka 537 příspěvků 20.01.18 11:34

Na porodní sál jsem si brala jen pití a telefon. Na to jsem tašku nepotřebovala. Takže jsem měla tašku na pokoji a manžel pak přivezl věci na cestu domu.

lisma
Ukecaná baba ;) 1383 příspěvků 20.01.18 11:38

Po pôrode som skončila na Jipe a dostali sa tam so mnou len veci z pôrodného sálu. Takže som bola fakt rada za mobil s nabíjačkou, knižku, nejakú tú osobnú hygienu, malý ručník a tak. Mala som veľkú krvnú stratu, ale po pár hodinách som bola vcelku pri zmysloch a pozerať do stropu by ma asi nebavilo. Plus som tam mala k pôrodu nejaké občerstvenie, doklady a tak. Proste jedna malá a dobre vybavená taška sa zíde :)

Lenyy21
Kecalka 144 příspěvků 20.01.18 11:41

@lisma No a když budu mít jen jednu tašku, tak asi není problém ji z pokoje přenést ke mě na sál, nebo na Jip, kdybych něco potřebovala, ne?

Lenyy21
Kecalka 144 příspěvků 20.01.18 11:43

@Tichošlápek @zuza92 Takže ručník a vodu navrch tašky, to si vyndám než půjdu na sál a jinak budu mít celou tašku na pokoji? Tak to mě uklidnilo, děkuju.. všude jsem četla kolik tašek sebou tahat, tak mě to trochu zmátlo..

Tichošlápek
Extra třída :D 10088 příspěvků 20.01.18 11:46

@Lenyy21 třeba v krci jsem měla vse ve skříňce vedle salu, takže tam by nebyl problém cokoli vytáhnout, a az při mem přesunu na pokoj se mnou vezli i tašku. V nymburku jsem měla vse na pokoji par metru od salu, takže taky pohoda.

lisma
Ukecaná baba ;) 1383 příspěvků 20.01.18 11:47

@Lenyy21: Vôbec netuším, či je možné na JIPe skladovať veľké zavazadlo. Ona je aj tak malá pravdepodobnosť, že tam skončíš, len som písala svoju skúsenosť. Mne veľkú tašku priviezol až manžel, keď som išla na šestinedelie.

Pomka
Kelišová 7319 příspěvků 20.01.18 11:59

Tak ja prijela do porodnice a tasku jsem nosila s sebou. Kdyz si vezmes dve, tak misto jedny s sebou budes tahat dve :nevim: jinak na porodnim sale jsem nepotrebovala vubec nic.

Pomka
Kelišová 7319 příspěvků 20.01.18 12:01

Vlastne jsem jeste volala mobilem pred porodem, tak telefon. Ale jinak me nenapada nic, co by bylo potreba.

nozu
Extra třída :D 11582 příspěvků 20.01.18 12:06

Já na porodním sále využila mobil, ručník, základní kosmetiku a svačinu (rychlé cukry na doplnění energie). Ale u obou porpodů byl se mnou manžel, takže tašky nosil on :-) Jo a vlastně jsme tam měli ještě knížku, pití a svačinu pro manžela

brumi
Kelišová 6447 příspěvků 20.01.18 12:11

U všech tří jsme měla vždy jednu většáí kde byly moje a pro mimiska věci ta byla na pokoji a na porodním sále jen malou s ručníkem náhradním pyžamem pití tel nabíječka a věci pro manžela…

Pomka
Kelišová 7319 příspěvků 20.01.18 12:12

Onoasi zalezi na porodnici. Protoze ja treba svacinu a piti dostala. Rucnik si nepamatuju… jinak tasku jsem mela porad u sebe, kde jinde? Nevidim duvod nosit dve. Vse muze byt prece v jedny. Nikde jinde jsem ji mit nemohla nez u sebe. Byla jsem na predporodnim pokoji, pak jsem si ji prenesla na sal a po porodu jsem si ji vzala na pokoj na oddeleni sestinedeli.

Pomka
Kelišová 7319 příspěvků 20.01.18 12:14

@brumi na jakym pokoji? :-) tys byla ubytovana na sestinedeli uz pred porodem?

ProfZav
Ukecaná baba ;) 1653 příspěvků 20.01.18 12:21
@Pomka píše:
@brumi na jakym pokoji? :-) tys byla ubytovana na sestinedeli uz pred porodem?

Ja treba jo, porod mi vyvolavali, takze jsem tam byla den dopredu ;-)
Jinak ja mela jednu tasku, na sal jsem si brala knihu, piti, telefon, jelenni luj a kapesnicky. Jist jsem nemohla kvuli pripadnemu cisari.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Socha Špinarové vznikla bez výběrového řízení. Proč její autor tvrdí opak?

Slavnostní odhalení bronzové sochy Věry Špinarové vyvolalo pořádný rozruch, a... číst dále >

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >