Budete dávat dítě na tábor ?

Anonymní
27.5.20 21:04

Budete dávat dítě na tábor ?

Budete dávat v létě své dítě na tábor? Syn 2.třída je přihlášen na příměstský tábor, ale váhám, zda ho dát nebo ne. Dcera to samé, akorát jiný tábor v jiném termínu. Nepotřebuji vyloženě hlídání, spíše je nechci o nic připravovat… Měla to pro ně být premiéra… Nevím, zda v této době dát nebo ne… Přece jen, doma si ohlídám hygienu apod… Do školy chodí. Jsem stále na vážkách…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8012
27.5.20 21:08

Jiste, dám na obojí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5061
27.5.20 21:09

Syn na tábor pojede ze začátku prázdnin, strašně se těší, vybral si ho sám… také to bude jeho premiéra.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2318
27.5.20 21:10

Ano, syn chodí do druhé třídy a těší se! potřebuje změnu, kamarády a normálně fungovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15259
27.5.20 21:16

Ano, děti jdou na příměstský tábor. Pokud nejste někde v epicentru nákazy, není se dle mého čeho bát. V tento okamžik. Jak to bude za měsíc, to nikdo neví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26983
27.5.20 21:17

Ano, syn pojede na týdenní tábor. Dokonce na normální tábor, kde bude spát.
Nevidím důvod, proč by neměl jet.
Do školy nechodí. Bude to první sociální kontakt po několika měsících. Těšíme se oba :lol:
Mladší orval, že nemůže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3543
27.5.20 21:18
@Anonymní píše:
Budete dávat v létě své dítě na tábor? Syn 2.třída je přihlášen na příměstský tábor, ale váhám, zda ho dát nebo ne. Dcera to samé, akorát jiný tábor v jiném termínu. Nepotřebuji vyloženě hlídání, spíše je nechci o nic připravovat… Měla to pro ně být premiéra… Nevím, zda v této době dát nebo ne… Přece jen, doma si ohlídám hygienu apod… Do školy chodí. Jsem stále na vážkách…

dcera 2.třída na přiměstský tábor budu dávat, u ní si jsem jistá, že si hygienu pohlídá, budu dávat i předškoláka, u toho si jistá nejsem, ale jelikož bude do konce června doma, tak mu tábor jedině prospěje ;) no snad je trošku před jídlem ohlídají…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.5.20 21:18

Mám špatný pocit z toho, že budu doma a děti strčim na tábor… Sice každého jinak…

• Citovat
  • Nahlásit
24395
27.5.20 21:20

Ano, dcera jako kazdy rok jede se skautem do lesnich podminek😎

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25880
27.5.20 21:20
@Anonymní píše:

Uprimne nechapu matky, jako jsi ty. Deti chodi od tohoto tydne na skoly a skolky, dva tydny na krouzek, uz pres mesic se navstevuji s kamarady a hraji si spolu na zahrade. Bez rousek. Svete div se, nikdo jeste koronu nechyt. To jim spis sleze driv kuze z dezinfekce.
Ve skolce si hraji na oddelenych piskovistich, ve skole to je jak pri brannem cviceni, ale jakmile vypadnou za vrata, tak se mixuji a pribiha bezna interakce. Myslim, ze by to chtelo trochu zapojit zdravy rozum. ;)
Takze ani, deti na tabor pustim, dokonce budou i na pobytovem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54577
27.5.20 21:21

Ano, beru moje deti na primestak, kde kazdy rok pracuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.5.20 21:21

Trochu nechápu, když do školy nebo skolky nechodí, proč dáte na tábor… Myslela jsem, že do školy děti nechodí kvůli nějaké obavě z nákazy…

• Citovat
  • Nahlásit
25880
27.5.20 21:22
@Anonymní píše:
Mám špatný pocit z toho, že budu doma a děti strčim na tábor… Sice každého jinak…

Jasne, deti jsou urcite cele nadrzene byt o prazdninach jen s matkou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24395
27.5.20 21:22
@Anonymní píše:
Mám špatný pocit z toho, že budu doma a děti strčim na tábor… Sice každého jinak…

Nemusis byt doma prece.My tabor starsi a prazdniny na chate u mladsi s babickou, vyuzivame na dovolenou s manzelem treba. Kazdy rok se na to tesim pomalu vic, jak na rodinnou dovcu :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24395
27.5.20 21:24

A joooo a druha dcerka (8) jede letos poprve na tabor taky vlastne :dance:.Tanecni. Kousek od nas, za mesto do pritody, abych na ne mohla sem tam hodit ocko, jedou s nej kamoskou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat