Reklama

Budoucí optimista snadno a rychle

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Karlaska
Zasloužilá kecalka 755 příspěvků 25.08.18 23:35
Budouci optimista

Pojďme vymyslet metody, jak z pesimisty udělat optimistou.:-)

Reklama

Reakce:

Lenka_Hal
Závislačka 4526 příspěvků 25.08.18 23:41

https://www.youtube.com/watch?…

:mavam:

Janli
Kelišová 5366 příspěvků 9 inzerátů 25.08.18 23:49

Ty nevíš, že optimista je jen špatně informovaný pesimista?

Karlaska
Zasloužilá kecalka 755 příspěvků 25.08.18 23:50

@Janli :-):-):-)

Karlaska
Zasloužilá kecalka 755 příspěvků 25.08.18 23:52
@Lenka_Hal píše:
https://www.youtube.com/watch?…:mavam:

Prosím,ja mu nerozumím.:-)

rokris
Kelišová 5722 příspěvků 25.08.18 23:56
@Janli píše:

Já tohle beru vážně. Fakt si myslím, že to tak je. Život mě naučil. :D

Janli
Kelišová 5366 příspěvků 9 inzerátů 26.08.18 00:05
@rokris píše:
Já tohle beru vážně. Fakt si myslím, že to tak je. Život mě naučil. :D

Mě život naučil být realistou a cynikem :mrgreen: .
Aneb: optimista se učí anglicky, pesimista čínsky a realista sedí doma a pucuje Kalašnikov :mrgreen:

Lenka_Hal
Závislačka 4526 příspěvků 26.08.18 00:06

@Karlaska Mam stesti, nasla jsem to uz prelozene…
 http://www.karaoketexty.cz/…-life-573311

@rokris Ja to mam jinak, dlouhodoby pesimista, ktery se rozhodl, ze se stane optimistou…a tak jest. Byla to drina, ale jde to… :mrgreen:

rokris
Kelišová 5722 příspěvků 26.08.18 00:06
@Janli píše:
Aneb: optimista se učí anglicky, pesimista čínsky a realista sedí doma a pucuje Kalašnikov :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :palec:

rokris
Kelišová 5722 příspěvků 26.08.18 00:12
@Lenka_Hal píše:
@Karlaska Mam stesti, nasla jsem to uz prelozene…
http://www.karaoketexty.cz/…-life-573311@rokris Ja to mam jinak, dlouhodoby pesimista, ktery se rozhodl, ze se stane optimistou…a tak jest. Byla to drina, ale jde to… :mrgreen:

Gratuluju od srdce. :) Se mnou to možná taky tak beznadějný nebude. Jinak bych toho už tolik nepřežila. :mrgreen:

Ou
Závislačka 4982 příspěvků 26.08.18 08:16

Nijak.
Klíčová v tomto případě kvalita připoutání v prvním roce života a to jak svět viděli jeho rodiče a člověk to odkoukal zhruba v prvních třech letech.

V případě že chceš předělat někoho druhého, tak se na to rovnou vykašli. Taky bys nechtěla, aby tebe někdo předělával.

Pokud se snažíš vyrovnat s vlastním pesimismem, tak je především potřeba zjistit, jestli jde jen o povahový rys, nebo už jsi za hranicí nezvládnuté deprese. Symptomy nemoci se dají léčit, ale základní rysy povahy se dají spíše jen korigovat tak, aby člověk neubližoval sobě či ostatním. Ať už přehnaným optimismem a nebo pesimismem.

D. C.
Zasloužilá kecalka 895 příspěvků 26.08.18 15:40
@Janli píše:
Aneb: optimista se učí anglicky, pesimista čínsky a realista sedí doma a pucuje Kalašnikov :mrgreen:
Prvními dvěma obdobími jsem si prošel, ale bylo to u mě opačně. Optimisticky čínsky… A momentálně sháním Kalašnikov :D.
@Janli píše:

Takže potvrzuji. Optimistu získáme tedy předložením mylných informací :D.

Janli
Kelišová 5366 příspěvků 9 inzerátů 26.08.18 16:28

@D. C. Mohu nabídnout samopal vzor 58, pistole CZ85, pušku ráže 22mm a jednu vzduchovku. Sakra, asi bych se měla nad svým realismem zamyslet… :think:

D. C.
Zasloužilá kecalka 895 příspěvků 29.08.18 21:52

@Janli , slušný výběr :palec: . Nějak jsem pozapomněl, že nemám zbrojní pas :D .

Jak je vidět, moc jsme toho ohledně tohoto tématu nevymysleli :nevim: . Navíc snadno a rychle?

Jestli je člověk optimista nebo pesimista, o tom rozhoduje snad jen to, jak se mu v životě daří a jak odhaduje budoucnost. Nejdůležitější je vlastní zkušenost. Když se nedaří, máme pesimistu a naopak. Takže optimistu získáme tak, když zajistíme, aby se mu v životě dařilo :).

No, můžeme ještě například dotyčného naučit a přesvědčit ho, že má láhev poloplnou, ale asi to nebude snadno a rychle… :D

A víte, jak optimisty „vyrobit“ masově? Zorganizovat revoluci anebo puč! To je hned optimistů a takových deset, možná dvacet let jim to vydrží. 1917, 1948, 1989 jsou zářnými příklady…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Reklama