Reklama

MALL kreditní karta - má někdo?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Katerina8196
Nováček 5 příspěvků 1 inzerát 22.08.18 11:06
MALL kreditní karta - má někdo?

Dobrý den, otázka a vlastně má prosba směřuje k lidem co nají MALL kartu. Dnes jsem zabrouzdala na stránku MALLu. Vybrala jsem si nějaké zboží a najednou jsem viděla, že s MALL kartou toto zboží je např. o 2tis. levnější. Hned jsem začala zkoumat co je ta karta zač. Popravdě.. zakládat se mi karta nová nechce, pravidelně na této stránce nenakupuji apod. Začala jsem se ptát po známých zda někdo tuto kartu nemá a bohužel ne. Řekla jsem si tedy, že zkusím sílu internetu a proto jsem založila tuto diskuzi.

Moje otázka tedy je: Najde se tu jedna dobrá duše přes kterou bych nákup na stránce MALL mohla udělat?

Děkuji za odpověd.

Reklama

Reakce:

TMana
Zasloužilá kecalka 701 příspěvků 22.08.18 11:18

A kvůli takovému dotazu musíte zakládat další fake účet? MALL vám prostě při pořízení karty dá na jeden nákup slevu 2tis. Kč.

Darvulia
Kecalka 243 příspěvků 22.08.18 11:41

Jakože dobrá duše, co si vezme na sebe kreditku a tobě dá slevu na dva tisíce ????????? Si asi děláš srandu. Já jsem kartu měla, založila jsem si ji právě proto a po stanovené době jsem ji zrušila.

terinka4444
Hvězda diskuse 67121 příspěvků 22.08.18 12:04

To není pokaždé nákup o 2000 levněji, to je jednorázová odměna za založení karty. Kartu mám, hojně ji využívám, na mallu nakupuji velmi často, využívám ji i jinde, nicméně tvá představa o té kartě je úplně mylná.

Katerina8196
Nováček 5 příspěvků 1 inzerát 22.08.18 12:19

@terinka4444 Díky, jak píšeš asi jsme všichni z rodiny uplně mimo. Pochopili jsme to jinak.

Katerina8196
Nováček 5 příspěvků 1 inzerát 22.08.18 12:20

@TMana fake učet? Jak psala paní (3 příspěvek) pochopila jsem tu kartu jinak.

Katerina8196
Nováček 5 příspěvků 1 inzerát 22.08.18 12:22

@Darvulia Ne srandu si nedělám a určitě jsem to nemyslela tak jak vy píšete. Po nikom jsem zakládat kartu nechtěla, pouze jsem si myslela, že ta karta má na určité věci ,, slevy" a jen kvůli jednomu použití karty se mi zakládat nechtěla. Díky za komentář

Katerina8196
Nováček 5 příspěvků 1 inzerát 22.08.18 12:25

Každopádně abych uvedla na pravou míru jak jsem to myslela. Chtěla jsem si zakoupit na MALLu 5 věcí z toho u dvou se mi ukázalo, že s MALL kartou tu věc mohu mít o 2tis.levnější. proto jsem myslela, že držitelé té karty mají na určité zboží příležitostně slevy. To, že při registraci dostanete 2tis.to jsem věděla, ale to je zase jiná písnička…

TMana
Zasloužilá kecalka 701 příspěvků 22.08.18 12:27

Ne, jsou to jednorázově 2tis.

Petule030
Kelišová 5739 příspěvků 1 inzerát 22.08.18 12:36

Tu kartu nemám, ale když jsem přes Mall kupovala autosedačku, také jsem to chápala tak, že se zákaznickou kartou je sleva. Nejde z toho hned poznat, že to je jednorázové po založení. @Katerina8196 Asi jsem stejně pitomá, nic si z toho nedělej ;)

Darvulia
Kecalka 243 příspěvků 23.08.18 00:36
@Katerina8196 píše:
@Darvulia Ne srandu si nedělám a určitě jsem to nemyslela tak jak vy píšete. Po nikom jsem zakládat kartu nechtěla, pouze jsem si myslela, že ta karta má na určité věci ,, slevy" a jen kvůli jednomu použití karty se mi zakládat nechtěla. Díky za komentář

Tak to mě nenapadlo. V podmínkách Mall karty je to napsané v nabídce.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Nedvěd o Ronaldově Me Too: V Juventusu za ním stojíme, ale pereme se s tím

Cristiano Ronaldo se zabydluje v Itálii a zvyká si na dres Juventusu Turín.... číst dále >

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >