Budoucí otec ve stresu

3
31.5.21 17:31

Budoucí otec ve stresu

Dobrý den, předem hlásím že se sem jdu spíše vypsat a trošku si ulevit;) a pokud to půjde dozvědět se co nejvíce o problémů který mě (nás) trápí. Mojí milované manželce zjistili HPV to se stává na dalším testu HPV nebylo tak sem ji hned řekl očkovat, a při očkování udělali další vyšetření a hle HPV zase je má jit na nějaké vyšetření kolposkopie myslím na zadance je HPV 18 poz a předběžný výsledek N87 do toho je v 8tydnu a já jsem doma ta histerka. Samozřejmě mi to nedá spát přemýšlím čtu odborné i neodborné rady po večerech se chvilkama i modlím. Pred ženou sem samozřejmě drsňák co nic neřeší a uklidňuje ji že je dobře že na to přišli že si jí pohlidaji ať se nebojí že to bude všechno dobrý, večer pak pomalu brečím do polštáře protože o ní mám opravdu strach. Achci aby byla ok. Tak se ptám: máte s tím někdo nějakou (prosím pozitivní) zkušenost? Děkuji za váš čas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3
31.5.21 17:48

P:S.

Nejvíce mě zaráží to : pozitivní, negativní, pozitivní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Modrásek modrý
31.5.21 17:51

Pokud jsi dobře googlil, pak víš, že Nejčastěji jsou infikovány ženy ve věku 20–25 let (téměř 50%) a ve věku 45-50 let. Až 80% žen a mužů je během svého života nakažena HPV, většina se HPV nakazí krátce po začátku svého sexuálního života. Ve většině případů je HPV infekce během 12-18 měsíců eliminována imunitním systémem.
Tvoje žena je očkovaná a sledována. Při podezření/ potvrzení změn na čípku se dá udělat konizace, při které se odstraní postižená tkáň. Myslím, že vaše situace není na bezesné noci. Pravidelně chodit na kontroly je základ. A posilovat obranyschopnost organismu. Nekouřit.

• Citovat
  • Nahlásit
708
31.5.21 18:01

Já v sobě HPV vir mám, měla jsem i přednádorové změny na čípku, udělali mi konizaci (odebrali část čípku). Jsem těhotná, brzy budu rodit a zatím vše v pohodě :).
Není to zdaleka nic ojedinělého. Ale určitě se ptát hlavně doktora a ne tady :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat