Cítím se strašně, jsem divná?

Anonymní
31.5.21 07:57

Cítím se strašně, jsem divná?

Včera jsem zjistila že mě chlap podvedl/podrazil, asi úplně nechci konkrétně řešit o co šlo, o to co udělal mi zas tak teď nejde a děsí mě jiná věc. To co se stalo hodně souvisí s mým těhotenstvím, oba jsme dítě chtěli, ale jakmile jsem otěhotněla vše se změnilo a chlap o mě přestal mít zájem. Moje podezření trvalo už půl roku a včera se mi podařilo opravdu potvrdit.
O co ale jde… Do teď jsem dítě které nosím milovala víc než cokoliv na světě, strašně jsem se na něj těšila a stále ho miluji, ale cítím určitou nenávist a nedokážu se s tím srovnat, že to co se stalo mezi námi s chlapem je kvůli dítěti, sám mi to řekl… prosím že nejsem divná :,( Absolutně nevím co mám dělat, nemám chuť žít, nemám chuť na nic..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8492
31.5.21 07:59

No takový chlap je naprostý ubožák a charakter má asi jako pokálený kámen. Udivuje mě, co tě nové ženské na takových bezcharakterním smejdovi imponuje. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6611
31.5.21 08:06
@Cenarius píše:
No takový chlap je naprostý ubožák a charakter má asi jako pokálený kámen. Udivuje mě, co tě nové ženské na takových bezcharakterním smejdovi imponuje. :think:

Odpověděl jsis. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7701
31.5.21 08:07

Ne, není to kvůli dítěti, je to kvůli tomu, že je tvůj chlap asi tak trochu de.bil :nevim: Nevím sice, co udělal (i když tuším…), ale už jen to, že něco takovýho vypustí z chlebárny, o něčem svědčí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
308
31.5.21 08:18

Chlap je šmejd šmejdovska a buď ráda, jestli se ho zbavis. Nechápu co té jeho nové imponuje na takovém kreténovi. 8o :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
31.5.21 08:27

Tak od takového chlapa rychle pryč… měl by se starat a zajímat o vás a vědět že to není jen tak nosit pod srdcem miminko. :srdce: Tohle může říct jen deb*l a srab, takhle vás stresovat. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
179
31.5.21 08:30

Si divná, priam hlupaňa. Dieťa za to nemôže. Že ty si si vybrala vypatlaného kreténa je tvoj osobný problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9965
31.5.21 08:32

Další odpad mezi muži. :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12224
31.5.21 08:34

Vyhledej odbornou pomoc, po porodu to bude urcite jeste horsi skr hormony. Na miminko se nezlob, chlap by si nasel jinou i kdyby si tehotna nebyla. :hug: :hug: :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.5.21 08:36

@Adaleks k tomuhle bych se ráda vyjádřila. Myslím že pokud byl několik let normální, choval se ke mně doslova jako k bohyni a snesl by mi modré z nebe, v životě by mě nenapadlo že se to těhotenstvím vše zvrtne. Dítě jsme chtěli oba ale s nápadem se o nej začít snažit přišel dokonce on.. Nikdo tohle nečekal, ani okolí.

• Citovat
  • Nahlásit
22736
31.5.21 08:43
@Anonymní píše:
@Adaleks k tomuhle bych se ráda vyjádřila. Myslím že pokud byl několik let normální, choval se ke mně doslova jako k bohyni a snesl by mi modré z nebe, v životě by mě nenapadlo že se to těhotenstvím vše zvrtne. Dítě jsme chtěli oba ale s nápadem se o nej začít snažit přišel dokonce on.. Nikdo tohle nečekal, ani okolí.

no názory @Adaleks si moc k srdci neber, ta sem nedávno vlítla a je nejchytřejší na světě, všechno ví a všechno zná, a všechny kritizuje - její moudra můžeš zrovna vypustit druhým uchem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
179
31.5.21 08:44
@Anonymní píše:
@Adaleks k tomuhle bych se ráda vyjádřila. Myslím že pokud byl několik let normální, choval se ke mně doslova jako k bohyni a snesl by mi modré z nebe, v životě by mě nenapadlo že se to těhotenstvím vše zvrtne. Dítě jsme chtěli oba ale s nápadem se o nej začít snažit přišel dokonce on.. Nikdo tohle nečekal, ani okolí.

Tak mu to oplať ranami aké ani on nečakal.
Dieťa je v tvojom živote to najdôležitejšie a podľa toho sa daj do laty. Každému život skôr či neskôr nadelí prekvapenie.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
179
31.5.21 08:45

@stinga ten

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22736
31.5.21 08:56
@Adaleks píše:
@stinga ten

no ano, já zapomněla, že jsi chlap,
ale to ostatní sedí, spousta nadávek, hloupých keců, všemu rozumíš, všechno znáš, všude jsi byl, a to hlavní - jsi vulgární

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
179
31.5.21 09:07
@stinga píše:
no ano, já zapomněla, že jsi chlap,
ale to ostatní sedí, spousta nadávek, hloupých keců, všemu rozumíš, všechno znáš, všude jsi byl, a to hlavní - jsi vulgární

Aspoň som úprimný.
V tomto prípade mi označenie hlupaňa príšlo vhod, pretože dieťa nie je na vine. Len odhlalilo čo je ten chlap za idiota a o to by dieťa mala mať radšej. Jej pocity zlosti smerom k dieťaťu sú úplne nemiestne.
Tak nech sa spamätá teraz lebo potom to bude ešte horšie. Nemyslím to v zlom.

Nerozumiem všetkému ale svoj názor vyjadrím k tomu čo už poznám. A všade som veru nebol. K téme cestovania ci poznania som sa ani nevyjadroval 8o Áno vulgárny ale otvorený. Každý sme nejaký, nikto nie je normálny a neresti sa skôr ci neskôr prejavia. Viď tento prípad.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat