Na neschopence na chatu

Anonymní
30.5.21 17:43

Na neschopence na chatu

:* :* Ahoj holky, chci se zeptat jsem tehu a sem na neschopence a k me otazce doktor mi rikal kdyz budu chtit zmenu adresy ze to mam nahlasit a zajima me. Mame karavan celorocne nam stoji v jednom kempu myslite ze jde si nahlasit adresu na tyden v lete tam do kempu nebo se to nesmi? Cetla sem ze na pobyt na chatu to klidne jde ale co karavan v kempu sem nedohledala.
Dekuji

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

Velikost písma:
9105
30.5.21 17:46

To fakt ne.

• Nahlásit
21524
30.5.21 17:47

A ten karavan má snad adresu, kterou bys mohla nahlásit? Jakoze kontrola přijde a pozná kde přesně mas byt?

• Nahlásit
Anonymní
30.5.21 17:49

@Kriss Tina karavan ma cislo ale ten kemp ma normalne adresu ktera by sla nahlasit

• Nahlásit
20773
30.5.21 17:53

Víš, co? Zavolej na příslušný ossz a rovnou se zeptej, jestli to budou akceptovat. Oni budou rádi, že se mají čemu zasmát… :mrgreen:

• Nahlásit
21524
30.5.21 17:53
@Anonymní píše:
@Kriss Tina karavan ma cislo ale ten kemp ma normalne adresu ktera by sla nahlasit

Tak se zeptej doktora, jestli bude ochotný to napsat, moje Mama si loni psala neschopenku do hotelu :nevim:

• Nahlásit
9105
30.5.21 17:57
@Kriss Tina píše:
Tak se zeptej doktora, jestli bude ochotný to napsat, moje Mama si loni psala neschopenku do hotelu :nevim:

To není, ale o doktorovi. Ale jestli ji tam bude moc kontrola snadno najít.

• Nahlásit
Anonymní
30.5.21 18:00

@JancaS84 ano nasla by me snadno karavan mame na kraji a je tam recepce pri prijezdu tam hlidaji ty karavany a kdo prijde tak se na ty recepci muze zeptat a oni vedi kde kdo co ma
Kamaradka si taklen davala jeli na chatu kdyz byla na neschopence tak mi tvrdi ze to jde ale ja prave nevim jak to chodi s tim kempem
Asi se zeptam doktora jestli je to vhode ikdyz samotne mi je to blbe

• Nahlásit
3983
30.5.21 18:02

Jsem si myslela, že se dne nestihnu zasmát :mrgreen:

• Nahlásit
3711
30.5.21 18:04
@mamina2017 píše:
Jsem si myslela, že se dne nestihnu zasmát :mrgreen:

a je to tady :mrgreen:

• Nahlásit
3711
30.5.21 18:06
@Anonymní píše:
@JancaS84 ano nasla by me snadno karavan mame na kraji a je tam recepce pri prijezdu tam hlidaji ty karavany a kdo prijde tak se na ty recepci muze zeptat a oni vedi kde kdo co ma
Kamaradka si taklen davala jeli na chatu kdyz byla na neschopence tak mi tvrdi ze to jde ale ja prave nevim jak to chodi s tim kempem
Asi se zeptam doktora jestli je to vhode ikdyz samotne mi je to blbe

tak máme se zeptat my?

• Nahlásit
3711
30.5.21 18:08

Hele tady má někdo stejný problém stejný problém

• Nahlásit
12899
30.5.21 18:08
@Anonymní píše: :* :* Ahoj holky, chci se zeptat jsem tehu a sem na neschopence a k me otazce doktor mi rikal kdyz budu chtit zmenu adresy ze to mam nahlasit a zajima me. Mame karavan celorocne nam stoji v jednom kempu myslite ze jde si nahlasit adresu na tyden v lete tam do kempu nebo se to nesmi? Cetla sem ze na pobyt na chatu to klidne jde ale co karavan v kempu sem nedohledala.
Dekuji

Takže do práce jít nemůžeš, ale do kempu ano? No pokud bych byl na OSSZ, tak tohle bych si přijel zkontrolovat osobně. To je jako na neschopence odletět na týden na dovolenou do Egypta.

• Nahlásit
Anonymní
30.5.21 18:15

Mám podobný problém jako ty, jsem na PN a v červenci máme na tyden zaplacený kemp. Taky doufám, že mi to doktorka změní a nebude s tím mít problém :zed:

• Nahlásit
Anonymní
30.5.21 18:19
@Anonymní píše:
Mám podobný problém jako ty, jsem na PN a v červenci máme na tyden zaplacený kemp. Taky doufám, že mi to doktorka změní a nebude s tím mít problém :zed:

Ja to radeji zrusim Asi je zbytečne se vůbec ptat

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat