Zkrácení děložního čípku

Anonymní
30.5.21 00:39

Zkrácení děložního čípkuu

Zdravím vás maminky doufám že mne tu poradí, v 8tt mi zjistili štítnou žlázu dali mi letrox75 teď jsem 28 tt asi měsíc jsem prášky nebrala :,( doktorka mi zjistila zkrácení děložního čípku a muze byt i předčasný porod nic víc mi k tomu neřekla prosím vás vysvětlí mi někdo jak to mohlo ovlivnit dítě nebo jaké sou následky? Jestli se s tím někdo setkal
A co je to zkracování čípku? :( děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
997
30.5.21 01:52
@Anonymní píše:
Zdravím vás maminky doufám že mne tu poradí, v 8tt mi zjistili štítnou žlázu dali mi letrox75 teď jsem 28 tt asi měsíc jsem prášky nebrala :,( doktorka mi zjistila zkrácení děložního čípku a muze byt i předčasný porod nic víc mi k tomu neřekla prosím vás vysvětlí mi někdo jak to mohlo ovlivnit dítě nebo jaké sou následky? Jestli se s tím někdo setkal
A co je to zkracování čípku? :( děkuji

Nemusi to znamenat vubec nic, navic jste “uz” v 28tt.

Zkraceny cipek dite nijak neovlivni, maximalne tim predcasnym porodem, ale ten vubec nemusi nastat. Plno zenskym se zkracuje cipak uz brzy a vydrzi s klidovym rezimem az do terminu porodu, nebo i prenasi. Takze klid 😊 Kdyby to bylo opravdu vazne, tak by vas hospitalizovali.

Jinak v uplne finalni fazi tehotenstvi je cipek opravdu kratky az spotrebovany uplne. To znamena, ze nastava porod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6543
30.5.21 06:38

Ty prášky jsi přestala brát proč? Se zkráceným čípkem můžeš v klidu rodit i po termínu. Hlavně to chce klidový režim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
589
30.5.21 09:29
@Anonymní píše:
A co je to zkracování čípku? :( děkuji

Proč jsi přestala brát prášky na štítnou žlázu? :think: Jestli to může ovlivnit dítě - no asi může, proto se ta štítná žláza kontroluje a dávají se léky. Ale myslím že to nebude nic hrozného jestli bylo vysazení jen na měsíc.
Ale to s čípkem nesouvisí, často se stává že se zkracuje dřív. Záleží na tom jak moc se zkrátil. Je potřeba dodržovat klid. Mně se čípek zkracoval od půlky těhotenství a nakonec jsem přenášela.
Doktorka by tě měla víc informovat a ty bys měla brát předepsané prášky :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat