Matrika před porodem

Anonymní
30.5.21 09:37

Matrika před porodem

Ahoj, mohl by mi někdo poradit ohledně matriky?? Chceme jít v týdnu vyřídit matriku ohledně jména dítěte ať mám všechny dokumenty do porodnice nachystané a ať má syn příjmení po otci. Můj dotaz zní, musím navštívit matriku kde mi byl vydán OP nebo to můžu vyřídit na kterékoliv matrice v okrese??? Bydlím na vesnici, matriku kde mi byl vydán OP má cca 35 km a další matriku mám ve městě cca 10 km od nás. Takže je možné to vyřídít i jinde??? Děkuji za radu

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1810
30.5.21 09:44
@Anonymní píše:
Ahoj, mohl by mi někdo poradit ohledně matriky?? Chceme jít v týdnu vyřídit matriku ohledně jména dítěte ať mám všechny dokumenty do porodnice nachystané a ať má syn příjmení po otci. Můj dotaz zní, musím navštívit matriku kde mi byl vydán OP nebo to můžu vyřídit na kterékoliv matrice v okrese??? Bydlím na vesnici, matriku kde mi byl vydán OP má cca 35 km a další matriku mám ve městě cca 10 km od nás. Takže je možné to vyřídít i jinde??? Děkuji za radu

Můžeš kdekoliv :).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20778
30.5.21 09:47

Matriky nevydávají OP. Souhlasný prohlášení jde podat kdekoliv.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.5.21 09:49

@Janli myslela jsem jako příslušný úřad, kde mi byl vydán OP a pod který spadá i matrika. Špatně jsem to napsala. Děkuji za odpověď :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
1647
31.5.21 18:30

Můžeš to podat kde chceš 😊taky mám op jinde než sem teď ale nepojedu kvůli tomu 240 km 😁paní řekla tady na matrice že není problem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat