Krvácení v 19. týdnu bez příčiny

30.5.21 08:31

Krvaceni v 19tt bez příčiny

Ahoj holky, prosím vás dokáže mě nekdo uklidnit nebo mi poradit, která z vás má takovou zkušenost? Jde o to ze jsem před třemi dny začala slabé spinit, spineni trvalo cely den. Včera ráno jsem si ale utrela po toaletě krev s nějakými srazeninami, ihned jsem jela na pohotovost.
Chytla jsem tam svého gynekologa, ten mě vyšetřil vaginálně, řekl že mimco, placenta, i čípek jsou OK, že neví z čeho to krvaci a ze si mam jít domů lehnout. Tak jsem tedy včera opravdu ležela cely den, je pravda že jsem uz potom nekrvacela ale pořád dost spinila. Dnes ráno opět krev ještě ve větším množství :,( Už jsem opravdu zoufalá, nevím co si o to mam myslet. Miminko poslouchám a cítím i pohyby, takže vím že v pořádku, ale to krvaceni mě děsí. Máte prosím některá zkušenost a těhotenství dopadlo dobře? :( :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
774
30.5.21 08:33

Podle mě je nejdůležitější, že je čípek v pořádku, že se nezkracuje.

Každopádně bych raději zase jela na pohotovost..
Posílám objetí :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30.5.21 08:41

@sarah1618 Děkuji :hug: No, jela bych ale manžel rikal ze to do zítra už vydrzime, když jdu na kontrolu k mému gyndari, je to i porodnik, před dvěma lety mi zachránil dceru při porodu, takže mu tak nějak věřím. No já jsem se včera taky docela uklidnila ze je všechno v pořádku, ale sakra prece není normální abych krvacela normální světlou krvi a on nevěděl z čeho :nevim:. Četla jsem tady pár diskuzi, kdy holky krvacely ale vždycky měly nějaký důvod ( nízko placetna, hematom, infekce…). Mám opravdu strach :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
354
30.5.21 09:12

Prosimte, ty jsi v 19.tt, krvacis ještě vic, než před tím a manžel chce vydržet do zítra? Můj chlap by mě odvezl okamžitě, nečekal by ani vteřinu. Jed do nemocnice a na nic necekej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30.5.21 09:30

@Dorotka101 teď už zase nekrvacim jenom spinim, byla jsem na pohotovosti včera, řekl mi ze neví z čeho to je. Proto jsem založila tuhke diskuzi, jestli náhodou některá z maminek nema stejnou zkušenost. Ale děkuji za radu :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
354
30.5.21 09:33

Já mám a špatnou. Nechtěla jsem te desit. Skončilo mi takhle těhotenství v 17 tt i přes to, ze jsem do nemocnice jela. Bohužel se stav čípku muže změnit z hodiny na hodinu. A hodinu před odjezdem jsem taky ještě slyšela srdíčko přes angelsound.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30.5.21 09:43

@Dorotka101 to je mi moc líto, a krvacela jsi dyl? Řekli ti z čeho to bylo? Mela jsi nějaké bolesti? Nemusíš odpovídat, jestli nechceš :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
354
30.5.21 09:52

Odpovím, nevadí mi to vůbec. Zakrvacela jsem hnědou krvi týden před potratem. Jeli jsme na pohotovost,, vše v pořádku. Za týden od rána mírný tlak v břiše. Bez krvácení, to jsem měla od rána, na stridacku. Jako by mi trošičku tvrdlo břicho, žádné bolesti. A navečer krev, žádné velké krvácení. Před tím jsme ještě s mužem poslouchali miminko a srdíčko tlouklo. Po te krvi jsme jeli hned do nemocnice. Bohužel jen co mě dr prohlédla, říkala, ze je plod v porodnich cestách a ze mě musí přijmout. Do hodiny bylo po všem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat