Budu mít nárok na PPM 2018-2019?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
axlpol
Závislačka 2743 příspěvků 79 inzerátů 08.08.18 17:46
Budu mít nárok na PPM 2018-2019

Ahojte, třeba to má někdo podobně a bude vědět.
Jsme na rodičovské, jsem zaměstnaná (od 2003) do 1.1.2019 a termín porodu mám 15.3.

Ochraná lhůta je po výpovědi 180dní, takže to vychází, ale netuším zda vadí ten „rodičák“ pro vyplacení PPM? Měl to někdo pobobně? příští týden zajdu na úřad, ale zajímalo by mě co mám čekat.

Reakce:
j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63680 příspěvků 3 inzeráty 08.08.18 17:58

@axlpol Ne, nevadí. Tedy pobirani rodicaku ti nastupem na ppm zastavi, ale narok na ppm mas.

axlpol
Závislačka 2743 příspěvků 79 inzerátů 08.08.18 18:06

@j.a.n.i1 Jasně s tím počítám,rodičák zkrátím a navýším.Jen jsem netušila zda ten ročiák"nezruší"tu ochranou lhůtu.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >