Bugaboo Bee nebo Bee Plus pro novorozeňátka

563
27.5.11 14:46

Bugaboo bee nebo bee plus pro novorozeňátka

Maminky, nemáte prosím Vás nějaká zkušenost vozením novorozeňátek v bugaboo bee. Pořád se rozhoduji, jaký kočárek do města…už jsem byla rozhodnutá pro Stokke xplory, ale nevím pořád, tak mě napadlo bugaboo bee, jen nevím které je lepší pro miminko…zda bee klasické a nebo bee plus. Prcek se má narodit na přelomu červen/červenec a na zimu budu mít klasickej hlubokej a na chalupu. Můžete mi někdo poradit..děkuju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Máte zkušenost s Bugaboo Bee Plus?

Přidejte zkušenost s Bugaboo Bee Plus
Napsat příspěvek

Reakce:

11408
27.5.11 15:40

me se strasne libil bee plus a chtela jsem ho i na mimi, ale kdyz jsem ho videla na zivo, byl hrozne nizky a nejak mi to neprislo ono (myslim na toho novorozence), takze me tahle idea rychle pustila..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3513
27.5.11 16:38

mutsy 4 rider je do města akorát. Odbočuju od návrhů :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2731
27.5.11 17:34

ja zkoušela bugaboo bee plus(sporťák s naší malou a byla jsem hodně zklamaná :-( za ty peníze na mě neudělal dojem, přišel mi takový hodně hadrový, taky ne moc dobře ovladatelný.
Pro miminko bych určitě šla do houpacího s nafuk. kolečky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10482
27.5.11 18:26

zakladatelka bude mít klasiku do terénu a na chalupu, ale do města chce něco lehkého, skladného.

taky mám nafukovací kola, ne teda klasiku, ale houpe do stran a je do terénu.
ale do města, skládání do auta jsem si pořídila golfky s taškou. takže chápu zakladatelčino přání..
já mám teda Cybex callisto 09 s Vložnou taškou. a ten kočár prostě miluju. do tašky se pořád vleze můj obr, který mám 7.5kg a 68cm.!!

ale bugaboo Bee jsem na miminko nezkoušela. je tu ale jedna maminka, která ho používá… zkus napsat do Bee diskuze v golfkách..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46793
27.5.11 19:23

pro mimi teda fakt ne, vždyt jsou to golfky :-? , má ej kamarádka do toho ybch mimčo fakt nedala. Co když bugaboo tak ten cameleon :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1439
28.5.11 14:28

Mě taky napadl cybex callisto, ale 2010 či 2011 s korbičkou. Bugaboo bee mi pro novorozeně moc nepasuje :nevim: , ale třeba by to bylo ok. Tak dobře vyber.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
37
9.6.11 12:53

ahojky,pro miminko je lepsi klasicke bee ,protoze jde narozdil od bee plus do uplneho lehu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.7.14 19:53

Obnovuji téma - určitě bych do golfek Bugaboo Bee novorozené miminko nedala. I když sama mám Bee klasik, které jde až do úplného lehu, což je super, ale určitě ne pro novorozeně - zvlášť teď v létě. Ani ve vložné tašce nebo v cocoonu. Stříška je nahoře u obou Bee tak „vykouslá“, že by tam na miminko svítilo. ALE!!! Na Bee pasují přes adaptéry Maxi Cosi různé korbičky - např. Micralite, Quinny, některé X-landry atd. atd. Zkrátka korby, které drží na adaptérech Maxi Cosi, tak jdou dát i na Bugaboo Bee a je z něj rázem hluboký kočár pro novorozence. :D Nebo přes adaptéry na Britax zase hluboká korba Britax nebo Römer Baby Safe Sleeper. Ale myslím, že adaptéry na Britax pro Bee seženete jen v zahraničí.
Pár foteček - nejpovedenější kombinace je dle mě s korbou Quinny Mood - černo černá kombinace. :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1090
22.6.17 09:49

Máme Bee Plus a dnes už se k němu dá dokoupit originální hluboká korba Bee, na Bee plus sedí dobře. Přehodí se stříška ze sportovní sedačky na hlubokou, ideálně aby to byla Bee3 prodlužovací stříška, též na Bee plus sedí. Na hluboké korbě jsou ucha na přenášení a váha hluboké korby je jen cca 3 kg. Upevnění je řešeno adaptérem, do kterého se hluboká korba nacvakne. Korba vypadá mrňavá, ale je překvapivě velká, 86 cm dlouhá (vnitřní rozměr bude určitě alespoň 80 cm).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama