Bulka pod kůží na malíčku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Evulina
Extra třída :D 14747 příspěvků 23.02.18 09:04
Bulka pod kůží na malíčku

Ahoj, nevíte, co to může být - asi před měsícem se mi udělal jakýsi výrůstek pod kůží z vnější strany malíčku, těsně nad kloubem. Je to prostě taková bulka, „kopeček“ na malíčku. Je to jen malinko, opravdu mírně zarudlé, na první pohled se to moc neliší od barvy kůže. Na omak to ale bolí..bez tlaku ne. Ten měsíc je to stále stejné, neroste to nijak.
Nechodím s každou prkotinou k doktorům, tak se přiznám, že jsem s tím nikde zatím nebyla..ale je fakt, že vlastně nevím, zda to prkotina je či ne.
Moje máti má taky u kloubu na jednom prstě podobnou bulku, akorát ještě větší. Co nevím, tak zda jí to taky na omak bolí či ne, zeptám se jí pak.

Reklama

Reakce:

Evulina
Extra třída :D 14747 příspěvků 23.02.18 09:20

Jinak to vypadá podle popisu, že to bude asi gangliom..

mroe
Extra třída :D 14098 příspěvků 23.02.18 09:23

Ganglion.

Evulina
Extra třída :D 14747 příspěvků 23.02.18 09:26
@mroe píše:
Ganglion.

Ano, pardon, ganlion.

Run
Generální žvanilka 20479 příspěvků 23.02.18 12:02

Ganglion, teď mi ho tahali že zápěstí. Rádo se to vrací. Mě to omezovalo v pohybu a v práci.

Evulina
Extra třída :D 14747 příspěvků 23.02.18 13:43
@Run píše:
Ganglion, teď mi ho tahali že zápěstí. Rádo se to vrací. Mě to omezovalo v pohybu a v práci.

Tak mě to právě nijak neomezuje, jenom když na to cíleně nebo náhodou zatlačím, tak to zabolí, jinak to nic nedělá. Ani bych nechtěla, aby mi to kuchali.. :think:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Angela se našla! Po deseti dnech se objevila ve Španělsku, manželská krize se nekoná

Celé Německo minulý týden spekulovalo, kde se nachází kancléřka Angela... číst dále >

Zasekl byty a teď si žije jako pán! Stropnického zámek štve i politiky

Bývalý předseda Strany zelených Matěj Stropnický se uchýlil na menší... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Reklama