Reklama

Trittico a alkohol

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sarinaa
Povídálka 28 příspěvků 23.02.18 08:50
Trittico a alkohol

Dobrý den
Bylo mi předepsáno trittico. Beru 1/3 a za týden mám maturitní ples a ráda bych si dala aspoň skleničku vína, ale bojím se aby se mi neudělalo třeba špatně, ale ráda bych si připila s rodinnou a spolužáky. Máte s tím někdo zkušenosti?

Reklama

Reakce:

Slečna Ferka
Extra třída :D 10016 příspěvků 23.02.18 08:56

@Sarinaa Ze třetiny Trittica a jedné skleničky bych drama nedělala. Ale radši by ses neměla zhulákat jak doga :mrgreen:

Pekný ples přeju! :kytka:

vertunka
Závislačka 4622 příspěvků 23.02.18 08:57

Tuknout si muzes, ale vic nez jednu sklenicku bych si na tenhle lek urcite nedavala.

Venceslavka
Kecalka 225 příspěvků 3 inzeráty 23.02.18 08:59

Taky bych řekla že 1 sklenička je ok. Hlavně aby to skoncilo u té 1 sklenicky. Ať se ples vydaří :)

Kristyna_ww
Kecalka 283 příspěvků 23.02.18 09:05

A kdy ho bereš? Před spaním? Pro jistotu bych si na tvém místě jen ťukla a skleničku nedopíjela. Může se stát, že ti to neudělá dobře a pak by sis ples moc neužila..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.02.18 09:29

Brala jsem tritico a na vánočních trzích si dala jeden svařák, ani jsem ho nedopila a měla jsem opičku jak dlouho ne. Zpívala jsem, tančila na náměstí, když se mě snažil manžel odtáhnout pohádala jsem se s ním a pak tři hodiny brečela, že je na mě zlej :oops: :zed: prostě trapas a scény.
Velmi nedoporučuji.

Slečna Ferka
Extra třída :D 10016 příspěvků 23.02.18 09:38

A kolik jsi ho užívala?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.02.18 09:41
@Slečna Ferka píše:
A kolik jsi ho užívala?

Půlku

Sarinaa
Povídálka 28 příspěvků 23.02.18 09:50

@Kristyna_ww jo jo před spaním. A nebo že bych ten den vynechala?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.02.18 09:50

Pokud chci pít, ten večer si ho prostě nevezmu, ale stává se výjimečně. Já beru celou 150 a když sem si dala k prášku skleničku byla sem zlitá jak po flašce vodky :mrgreen:

Pipilota Citrónie
Ukecaná baba ;) 1111 příspěvků 23.02.18 09:59

@Sarinaa prášek má postupné uvolňování a idržuješ si hladinu, jeden vynechat nepomůže, prostě nepij :hug:

Kristyna_ww
Kecalka 283 příspěvků 23.02.18 10:33

@Sarinaa Já bych spíš vynechala ten alkohol. :-)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Zkroušená pašeračka Tereza: Soud se chýlí ke konci, soudce si vzal dovolenou

Je tomu už několik měsíců, co pákistánský soudce přislíbil pašeračce Tereze,... číst dále >

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >