Poradna očního lékaře
MUDr. Vladimír Korda Ph.D.
Ahojky, byl někdo na této operaci? Rada bych si s někým o tom popovídala, jsem dost vystrašená, moc děkuji za odpovědi
@labiko dobrý den, jak jste na tom? Máte po operaci nebo jste sledována? Diagnostikovali mi stejnou nemoc a jsem z toho dost ve stresu. Děkuji