Bulka v prsu - nebolí

352
8.1.20 16:27

Bulka v prsu - nebolí

Hned v pátek mažu k dr. - zítra tam není. Do té doby se zbláznim. Jsem tři měsíce po císaři, celou dobu plně kojím. Nahmatala jsem si pod bradavkou bulku. Nebolí, má pravidelný tvar, jako korálek. Průměr cca 1 cm. Dá se nahmatat dost snadno, není nějak hluboko. Když přestanu myslet na nejhorší, nevíte někdo, co by to mohlo být?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
8.1.20 16:44

Měla jsem fibroadenom, přesně vím, jak ti je. Může to být uzlinka, cokoli…chápu, že máš nervy na pochodu, ale až ultrazvuk, MMG nebo biopsie ti poví přesně, co to je. Ale možná bude stačit jen sono a bude to v pohodě. Vzhledem k tomu, že kojíš bych si tipla, že to nebude nic vážného, ale je dobře, že jdeš hned k doktorovi. Moc držím palce a věřím, že budeš ok :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
989
8.1.20 16:56

Měla jsem také bulku v prsu na UZ mi řekli že je to jen vodová cysta že se vstřebá a také se vstřebala. Nemusí to být nic vážného, ale rozhodně jdi na mamograf. Držím palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18641
8.1.20 17:50

Ja sla na mamograf taky, kdyz jsem kojila a budu tam ted chodit co pul roku. Jak ty prsa pracuji hned tam byly dve potvurky. Jednu jsem mela uz pred tim, jen to porostlo pri kojeni, hned po porodu a oni jsou z tech veci hned vydeseny…to je v poradku, ale prsa nejsou zakonzervovany, porad se tam neco deje, hlavne pri kojeni…proto tam taky vznikaji ruzne utvary, neskodne i ty horsi, ale jestli kojis, bych se vubec nebala. Nicmene k doktorovi zajdi, o tom zadna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat