Bulka v prsu u 7měs. holčičky

Anonymní
21.10.20 21:30

Bulka v prsu u 7mes.holcicky

Zdravim chtela bych se zeptat mam 7mes holcicku a nasla sem ji bulku v prsicku…nemate nektera zkusenost? K dr jedeme za 14 dni na ockovani

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
180
21.10.20 21:45

Kojis dcerku? Můj syn měl něco podobného z mých hormonů po porodu, bohužel kdy a kde přesně to bylo už si nepamatuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.10.20 21:48

@vannilka ano stale dcerku kojim ale uz zacina jist vcelku vsechno. takze to nebude nic vazneho? :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
2964
21.10.20 23:20
@Anonymní píše:
@vannilka ano stale dcerku kojim ale uz zacina jist vcelku vsechno. takze to nebude nic vazneho? :roll:

Muže to byt jen nějaká zdurela uzlina. Me se to stalo a pak to zase zmizelo. Doktor zkontroloval a sám říkal, ze je to v pohodě. Mala tam má taky zlazky, tak možná něco je jen podrážděný. Na kontrole bych se zeptala, ale nějak bych to nevidela jako problem. Určitě bych si nepredstavovala rakoviny atp, to bude v pohode

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.10.20 08:16

@hospodki dekuji za info…vim ze to prave mela jako to mimco ale v obouc..a byly to zlazky

• Citovat
  • Nahlásit
495
22.10.20 08:31

Dcera to měla také jen na jedné straně, doktorka tvrdila, že je to z kojení, z mých hormonů. Měla to i když už jsem kojila třeba jen jednou denně. Teď už to nemá. Jsou ji dva, ani nevím, kdy to zmizelo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.10.20 12:25

@Santa Juana dekuji trosku jsem klidnejsi q ;) uvudime co nam rekne no je pravda ze hormonu ji posilam asi dost beru jeste antikoncepci pro kojici matky :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama