Jak na koliku u miminek?

Anonymní
21.10.20 08:02

Jak na koliku u miminek?

Dobrý den, chtěla bych se zeptat co vám pomohlo na koliku u miminka. Máme 6 týdnů a malou to hrozně trápí. Kroutí se rudne brečí. Vyzkoušeli jsme různá probiotika, kapičky a nahřívací polštářek nic nepomohlo. :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1964
21.10.20 08:06

Nám nejvíc pomohl Espumisan a Biogaia.
Ale ono každému miminku pomáhá něco jiného :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.10.20 08:26

@kavenka espumisan už jsme zkoušeli teď máme balonex a biogaia probiotika nebo jsou i kapky?

• Citovat
  • Nahlásit
941
21.10.20 08:27

Rektalni rourka a čas…trvá to ty 3 měsíce…musí se to prostě přežít, az se zacne malá vic hýbat, tak se to zlepší…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
247
21.10.20 08:27

Nám pomáhalo nosit do klubíčka a dát pod miminko polštářek, když bylo na bříšku.
Ještě nechat klidně 10 minut v teple vanicce, aby si nahřálo brisko. Několikrát denně espumisan a probiotika.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
556
21.10.20 08:30

Já mam prcka taky 6 týdnů, břicho ho trápí strašně. Vždy když něco vyzkouším, ať už jídlo, kapky, atd. a mám pocit, že je to jeden den lepší, tedy že zrovna něco zabralo, tak druhý den jsem vyvedena z omylu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1760
21.10.20 08:30

Nám Biogaia vůbec nepomohla…
co nám pomohlo 1. vyměnila jsem Vigantol za Vitamin D od Terezie 2. dávala jsem ProbioMaxík a BabyCalm 3. Masírovala jsem bříško Bebelem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
149
21.10.20 08:36

Nám na bříško pomohl i hermankovy čaj pro děti od 1 týdne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4427
21.10.20 08:37

Hodně nosit v klubíčku, cvičit, masáže a rektální rourka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9307
21.10.20 08:38

A jde o koliky nebo o prdíky? To jsou totiž dvě rozdílné věci. Prdíky trápí dítě během dne tak nějak nepravidelně. Koliky přicházejí pravidelně denně ve stejnou dobu a projevují se hlavně neutišitelným pláčem. Proti těm nepomůže nic, musí dozrát nervová i trávicí soustava. Na prdíky nejlépe pomáhá nahřívat, masírovat, nosit v šátku. Nám pomáhal Babycalm a Biogaia ale nic z toho to úplně u kojeného nevyřešilo. U nekojené dcery pomohla změna mléka na speciální na léčbu tříměsíčních kolik.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
981
21.10.20 08:44

Nam pomohla jedine rektalni rourka. Nekolirat denne az do jejich peti mesicu. Sama se chudinka nebyla schopna vykakat. Na to zoufalstvi nezapomenu, bylo to narocne obdobi. Byl to ocistec, ale pak to s nastupem prikrmu uplne zmizelo a ted uz kaka a prdi ukazkove. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1506
21.10.20 09:00

U prvniho ditete pomohla biogaia a u druheho jen teplomer. Do 3 mesicu bylo vzdy po problemu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
841
21.10.20 09:24

@Julinka 18 Souhlasím. Rourka byla jediná skutečná úleva.
S dcerou jsem vyzkoušela snad všechny kapky a rady, neúspěšně bohužel.
Koncem 3.měsíce už byl klid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1114
21.10.20 10:18

Probiotika (Bio Gaia, vysypávací laktobacilky od Swissu atd), kapičky na prdíky (Espumisan, Baby Calm - u každého dítěte zabírá něco jiného) a hlavně Karpova metoda. Doporučuji knížku nejšťastnější miminko v okolí od Harveye Karapa - krásně se čte. Jezdila jsem třeba kočárkem a při tom četla…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
21.10.20 10:25

Tak na tohle téma jsem expert jelikož jsme se s tím trapili 4 měsíce. Odpověď je nic. Nic nepomůže. Já držela prisnou dietu -nepomohlo. Kapicky, nahrivani, masaze, tepla vana, cvičení, tygrik, klubíčko-nic. Co mu ulevilo byla rourka, ale je to jenom pro tu chvili abyste se vyspali. Jediné co opravdu pomohlo byl čas. Promiň :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama