Očkování pneumokoky a rotaviry

65
21.10.20 16:00

Ockovani pneumokoky a rotaviry

Ahoj nechaval jste nekdo ockovat nepovinna ockovani proti pneumokokum a rotavirum dohromady? Nebo je lepsi tyto dve vakciny oddelit? Dekuji za nazory…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
21.10.20 16:27

Dohromady i s hexou všechny dávky. Vše ok..

• Citovat
  • Nahlásit
91
21.10.20 16:31

Ahoj, rotaviry a pneumokoky zvlášť. Určitě ne dohromady. Syn měl rotatec, dcera rotarix. Ani na jednu nebyla žádná reakce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1943
21.10.20 16:32

Očkovala jsem zvlášť :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
21.10.20 16:35

Očkování proti rotavirům (je to perorální roztok, nepíchá se to) se většinou očkuje dřív. Já bych třeba nedala žádné dvě očkování dohromady a to nejsem proti nepovinným očkováním. Syn má očkování i proti pneumokokum i proti meningokum. Ale rotaviry jsou podle mě zbytečné a nedala jsem ho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15877
21.10.20 16:39

My davali oddelene. At vim, ktera pripadna reakce je z ceho.
Rozhodne jsem dat chtela oboje. Po prodelanem akutnim prujmovem onemocneni se synovi rozjel diabetes. Bohuzel dcera mela zrovna na ten Rotateq reakci. Bolelo bricho, fuj prujem, proste takova mensi realna infekce. Ale vzhledem k tomu, ze i na rustove krivce byl zub jak blazen, doktorka sama navrhla, ze preockovavat nebudem.
Ale i tak zadna hruza. S dalsim ditetem (to teda jako nehrozi :mrgreen: ) bych zkusila ockovat zase.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6846
21.10.20 17:19

Dcera ma oboji a mela to zvlast. Vse v pohode. Dala bych pripadne znovu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
81
21.10.20 19:47

Ja chtela zvlast, ale na doporuceni doktorky jsem dala dohromady. Pry pokud bude reakce, tak at je to pri jednom. Nastesti zadna reakce nebyla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama