Bulka v třísle velikosti hrášku

boulka
14.12.09 11:49

Bulka v třísle

Ahoj, nevím jestli se to tady už neřešilo, každopádně našla jsem si bouličku v třísle (tak velikost hrášku)- no, ono je to jakoby na hranici ochlupení - nevím jestli to je opravdu tříslo - podle toho odkud se to vezme :oops:
Nejdřív jsem si myslela že to je pupínek, ale už je to tam dlouho a trošku se zvětšuje - začíná mít - zdá se - tvar fazolky.
Máte někdo zkušenost, co by to mohlo být?(uzlina,kýla?)

Kamárádkou mi bylo nabídnuto, že mi uděla ultrazvuk..
Jiné obtíže nemám, teda trochu je stres, a padají mi dost vlasy.
Jsem 10m od porodu.
:nevim:

Diky,

Jana

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2319
14.12.09 12:42

boulko zajdi si k chirurgovi a on ti rekne o co jde. Me se neco podobneho objevilo v tehu, ale mela jsem to vetsi, byla mi diagnostikovana triselna kyla, nakonec jsem ji mela na obou trislech. Ted jen cekam az dokojim a pak pujdu na chirurgicky zakrok.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13496
14.12.09 13:44

me se bulka v trisle udela pokazde kdyz mam na zadku opar.
Kdyz se mi udelala poprve nevedela jsem od ceho a co to je,tak jsem sla k dr a hned se zjistilo z ceho to je.
Bud to neres nebo si zajdi k dr a uvidis.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
boulka
14.12.09 13:46

Ahoj Oliv - díky - zajdu teda někam.

jen dodám - ted jsem se tu bulku snažila vymačknout :oops: :oops: protože fakt mi to přišlo jako nějaký otočený chlup nebo pupenec - vyvalilo se docela dost krve(tmavé)a jinak nic a bulka zůstala. :roll:

zakl.

• Nahlásit
  • Citovat
boulka
14.12.09 13:48

tami, na opary netrpím.

A bulka pak sama zmizela?

Díky.

• Nahlásit
  • Citovat
13496
14.12.09 13:50

no ja teda tu bulku mam vzdy pod kuzi takze asi neco jineho nez mas ty.
Vzdy zmizi tak do tydne od zahojeni oparu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3492
14.12.09 14:27

Taky se mi tam občas nějaká bulka vytvoří a za pár dnů sama zmizí. Občas i v podpaží a taky za den za dva zmizí :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2476
14.12.09 17:47

Ahoj Holky,

ja mam neco podobneho. Poprve se mi to objevilo v osmem mesici tehotenstvi, takova boule pod kuzi v levem trisle. Ta se zvetsovala. Pak zmizela. Po case se mi to objevilo v obou trislech a v levem mi to prasklo. Byla sem s tim na operaci je to cca dva a pul roku a nejakou dobu sem mela pokoj a posledniho pul roku se mi to zacalo objevovat znova v levem trisle. Byla sem na vsemoznych rozborech. Mela sem sirokospektralni antibiotika a na nic se neprislo. Takze si to vzdycky vytrpim, pak to zmizi a zase se objevi. Jelikoz mi to tenkrat delali pod lokalni anestezii, tak na to bych znovu nesla, ale doktor mi rikal, ze se muzeme domluvit na operaci v celkove anestezii. Jeste sem se k tomu nedostala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
23.7.12 11:41
@Taminka píše:
me se bulka v trisle udela pokazde kdyz mam na zadku opar.
Kdyz se mi udelala poprve nevedela jsem od ceho a co to je,tak jsem sla k dr a hned se zjistilo z ceho to je.
Bud to neres nebo si zajdi k dr a uvidis.

A čím to tedy bylo, pokud se mohu zeptat? Já mám teď to samé. Dík za odpověď

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7
21.10.14 12:26

Ahoj a nevíte jak je to u chlapů přítelovi se ta bulka dělá dost často a já mám ještě zánět tak si myslí že to je z toho

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
22.10.14 16:27

Dobrý den, chci se zeptat. Dnes sem byla u dr. u nas na obvodu, že se mi na intimnim mistě oběvila jakoby boulička či co a mudr řikal, že je to pry mazová uzlina a zitra jedu s tim na chiru, tak co s tim mi asi tak budou dělat? Diky všem za připadně zkušenosti či rady :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.8.16 13:35

Ahoj, ráda bych oživila diskuzi. Mám bolestivou bouličku už asi druhý den. Už jsem jí měla několikrát. Vždycky to samo zmizí. Jen mě napadlo, nemáte nějaký tip čím to namazat? Opravdu hodně to bolí i při chúzi to bolí, spát se s tim nedá. Jako opravdu nepříjemný. Mám tu k dispozici pouze framykoin, jinak nic moc. Jsem v zahraničí. Díky

• Nahlásit
  • Citovat
5550
3.8.16 14:23
@boulka píše:
Ahoj, nevím jestli se to tady už neřešilo, každopádně našla jsem si bouličku v třísle (tak velikost hrášku)- no, ono je to jakoby na hranici ochlupení - nevím jestli to je opravdu tříslo - podle toho odkud se to vezme :oops:
Nejdřív jsem si myslela že to je pupínek, ale už je to tam dlouho a trošku se zvětšuje - začíná mít - zdá se - tvar fazolky.
Máte někdo zkušenost, co by to mohlo být?(uzlina,kýla?)

Kamárádkou mi bylo nabídnuto, že mi uděla ultrazvuk..
Jiné obtíže nemám, teda trochu je stres, a padají mi dost vlasy.
Jsem 10m od porodu.
:nevim:

Diky,

Jana

Taky jsem už to měla a to dost dlouho nějakou dobu, ale saamo se to po čase ztratí. Je to malá uzlinka. Sama se vstřebá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.8.18 17:50

Máte zkušenost s uzlinou u dětí. Naše 10. týdenní dcera má v třísle uzlinu cca 1,5×1,5 cm velkou dle sona. Na chirurgii řekli, že jde o zvětšenou lymfatickou uzlinu a já se teď trápím jestli to není příznak rakoviny lymfatických uzlin… Nezeptala jsem se. V tu chvíli mě to nenapadlo. Na kontrolu máme jít za 2 týdny. Do té doby snad umřu strachy. Poznali by to pouze z ultrazvuku? Jak se pozná rakovina lymfatických uzlin?

• Nahlásit
  • Citovat
18565
4.8.18 17:58

nebyla nemocná ? uzliny bývají zvětšené po nemoci

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie