Bulky na krku

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
1687
12.4.21 18:40

Bulky na krku

Zdravím.
Manžel si již před nějakým časem nahmatal bulku ze strany na krku. Obvoďačka ho poslala na orl, odtud na ultrazvuk, nenašli nic podezřelého a že se má kdyžtak ozvat, kdyby to nezmizelo.
Asi po měsíci si nahmatal bulky další dvě, ta první je tam pořád, jednu taky z boku, ale výš a jednu pod bradou.
Znovu půjde na orl a ultrazvuk, ale zajímají mě vaše zkušenosti, na internetu člověk čte hned o rakovině 😡. Měl někdo něco podobného a o co šlo?
Děkuji!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3775
12.4.21 19:13

Mám takové “jezdící bulky” z obou stran krku. Když jsem nemocná tak se zvětší nebo jich je víc a bolí. Můj syn to má taky, má je ještě větší. Neřeším to.. asi mám jiných starosti dost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41568
12.4.21 19:15

U dcery řekli, že je to z nachlazení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.4.21 19:21

U nás to byla rakovina, ale nepopsala bych to jako bulku, ale vlastně boule, jako kdyby byl nateklý celý krk z boku. Věřila bych jim na orl, oni to tam poznají ;)

• Citovat
  • Nahlásit
3775
12.4.21 19:25
@Anonymní píše:
U nás to byla rakovina, ale nepopsala bych to jako bulku, ale vlastně boule, jako kdyby byl nateklý celý krk z boku. Věřila bych jim na orl, oni to tam poznají ;)

A “jezdila” ta boule nebo byla nepohyblivá? Možná bych měla začít mít strach a jít taky na vyšetření?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.4.21 19:30

@zudina nejezdila, bylo to vážně celé zvětšené od lymfatických uzlin, které jsou asi při nádoru v tomto místě první filtr

• Citovat
  • Nahlásit
3775
12.4.21 19:33
@Anonymní píše:
@zudina nejezdila, bylo to vážně celé zvětšené od lymfatických uzlin, které jsou asi při nádoru v tomto místě první filtr

Děkuji. No tak ja se dal nebudu znepokojovat :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.4.21 20:14

@zudina nz. Každopádně neradím nic podceňovat. Asi 3× jsem řekla to nic není a pokaždé z toho byla hospitalizace :?

• Citovat
  • Nahlásit
2635
12.4.21 22:55
@zudina píše:
Mám takové “jezdící bulky” z obou stran krku. Když jsem nemocná tak se zvětší nebo jich je víc a bolí. Můj syn to má taky, má je ještě větší. Neřeším to.. asi mám jiných starosti dost.

To je spravne, ze se tyhle „jezdici bulky“ na krku pri nemoci zvetsi… To jsou uzliny :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1687
12.4.21 23:06

Jen dodám, že za sebou manžel nemá žádný infekt. O kterém bychom věděli 😅

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2635
12.4.21 23:14
@Suelinda píše:
Jen dodám, že za sebou manžel nemá žádný infekt. O kterém bychom věděli 😅

Ja bych verila, ze na ORL vedi, co delaji a pripadne nadory uz urcite taky videli. Verila bych, ze to nebude zadny prusvih. Ale urcite je dobre to opet jit ukazat. Pod bradou to uzlina nejspis neni (odpovidala jsem na ty klasicke jezdici bulky, co ma snad kazdy uz od mimina, to jsou uzliny).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4089
13.4.21 00:09

@Suelinda jestli jsou to uzliny, tak to klidne muze byt od zubu, po oparu, zarostlym podebranym vousu, jestli to je dal na krku, tak neco ve vlasech. Tohle vsechno bude mnohem castejsi nez lymfomy a metastazy. Samozrejme, ze kontrolni sono vas uklidni, ale jako prvni bych na rakovinu nemyslela. Ono i nezvetseny uzliny jsou na stihlym krku nahmatatelny, sama to tak mam. Plus mam jednu u celisti, kde mam jeden opraveny zub.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat