Kočárek - Bumbleride Queen B

3802
24.5.10 08:03

Bumbleride Queen B

Cauky Maminky,

mate nektera zkusenosti s timto kocarkem?
http://www.malvik.cz/…B-s-vanickou

Sice nejsem tehu, ale tak nejak ty kocarky sleduju, abych byla pak v obraze a pripravena.
Urcite budu chtit nejakou houpaci klasiku a narazila jsem na tento kocarek, ktery i presto, ze je to houpaci klasika, vypada dobre. Dokonce se mi i libi sportovni verze. Jenze nikdo v okoli ho nema, tak snad mi nektera z vas pisne nejake zkusenosti.

Dekuji

Jana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

619
16.7.10 08:28

Ahoj,
mame tento kocarek v cervene barve ruby a jsem s nim spokojena. Dcera ma 14 mesicu a zatim s nim nemam zadny problem. Chtela jsem hrozne moc houpaci kocarek. Kdyz jsem ho objednala, byla jsem trochu zklamana, myslela jsem, ze to bude houpat „jako za starych casu“, ale takove se uz asi dneska nedelaji :-) Cim je ale miminko tezsi a cim tezsi taska visi na rukojeti, tim vice houpe a v podstate to nakonec bohate staci. Kamoska si ted objednala inglesinu magnum (starsi rok vyroby, asi 2006) a houpe uplne stejne.
Trochu mi akorat vadilo, ze ten nakupni kosik je tak hrozne plytky. V zime, kdyz jsme sli treba nekam, kde jsme pak sundali bundy, tak mi to vsechno padalo ven a jeste jsem si to prejela :lol: Tak jsem si tam usila takovou vlozku a ted uz fakt nema chybu.
Nataceci kola jsou taky fajn, zadne technicke zavady jsme nemeli, ovsem prestoze pisou v navodu, ze by se kola mely dat sundat, tak se mi to jeste nepovedlo!!!!! Nastesti mame obr auto, takze to nepotrebuju, ale radsi bych to nekde v obchode vyzkousela. Mozna mam nejaky vadny kus, nevim, ale zkouselo to asi uz 5 lidi a nic. :lol:
A taky by tam mohli vylepsit to nasazovani sedatka na konstrukci. Neni to nacvakavaci, jak ma treba Inglesina magnum, ale je to takovy ten system, ze se na obou stranach musis trefit takovyma kovovyma sroubeckama do direk a nedela se to uplne nejlip. Ale ja ji mam porad proti smeru, abychom na sebe videly, takze me to nejak netrapi.
Celkove jsem spokojena.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3802
25.7.10 14:13

Lenecko, moc dekuji. Kdyby se ti treba jeste v prubehu casu neco nezdalo, prosim, prosim, jeste mi to pisni.
Jeste mam otazku, zda u kocarku sedi pomer cena kvalita. Nas kocar na prvni mimi by byl fajn tak za polovicni cenu, nerada bych byla zase zklamana, az to bude aktualni.
Jeste jednou moc dekuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
619
29.7.10 10:29

Ja ziju zatim v USA a mam ho za 450 $ (2009 bez hl. vanicky) Nevim kolik stoji v CR, ale celkove se mi zda cena OK, kdyz to porovnam treba s Peg perego Culla nebo tou Inglesinou magnum, tak tenhle je levnejsi, ale myslim, ze na kvalite nejak moc neztraci.
Jeste jsem si vzpomnela, ze se trochu blbe odbrzduje. Jak to na obou stranach zapadne do tech ozubenych kol, tak ho pri odbrzdovani musim jakoby tlacit dopredu a i tak to jde trochu hur, hlavne v lete, kdyz mam jenom nejake pantofle. Ale treba to jeste nejak vypilujou.
Ja jsem se ted zamilovala do te jejich trikolky BMR Indie, tak jsem zvedava na kolekci 2011. Treba i Queen B bude nejak vylepsena. Zatim se mej

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3802
29.7.10 12:38

Leni, znova jeste jednou dekuji. Tady se kolekce 2009 da koupit za 10000. Jsem zvedava, az bude 2010.
Jeste se zeptam, jak dobre funguji ty nataceci predni kola? Nas prvni kocar je mel taky, ale nedalo se s tim jezdit, porad to tahlo ke strane, takze jsem to mela zaaretovane.
Moooc te zdravim do USA.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
619
26.10.10 11:51

Ahoj
Mi se s tim jezdi moc dobre, rozhodne nic nikam netahne ke strane, to vubec. Jezdi s tim i nas 5-lety syn a vsichni kolem jenom koukaj, co to ridi za kocar (tady maji vsichni Graco a tuhla klasiku tady mam v celym meste asi jen ja) :lol: a nema sebemensi problem.
Ale ted jsem nekde cetla, ze pro novou kolekci 2011 uz to pry chteji zase zrusit. Jedine, co je na tom blbe je, ze kdyz treba sedis na lavicce a chces s nim jen tak popojizdet dopredu dozadu, tak to moc nejde. Vybec pozpatku se s tim prakticky neda jet, jen dopredu.
Jo a brzdu stacilo promazat WD-ckem :wink: a je jak nova

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3802
26.10.10 12:38

Lenecko, jsi zlaticko, moc dekuji.
Tady zatim po nove verzi neni vidu ani slechu, starsi se uz temer neda sehnat, tak jsem zvedava. Zatim se nam nejak to druhe mimco nedari, ale pro Queen B jsem uz plne rozhodnuta. Snad bude k sehnani, az to bude aktualni.
U nas take tyhle klasiky pokulhavaji, me se moc ty modni vystrelky nelibi, nebo teda libi, ale mnohdy mi to vubec neprijde pro mimco pohodlne. Jsou to spis takove modni doplnky pro maminky.

Jeste jednou moc dekuji.

Mej se krasne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
129
12.10.11 13:01

Koupím tenhle nádherný kočárek pro mojí holčičku! Díky za nabídky:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.2.14 12:12

Nazdarek, je tu nejak duse co tenhle kocarek ma? Mam moznost ho koupit ale bez moznosti ho predem videt tak hledam moznost jak ho okouknout fakt na zivo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
129
7.2.14 13:01

Já ho nesehnala a ještě jsem naletěla podvodnici, tak jsem jezdila s jiným. Podala jsem si inzerát a ozvali se mi dvě paní, že ho mají. Jedna chtěla celou částku předem, že odjíždí do Anglie, to mi přišlo divný. Druhá souhlasila, že jí bude stačit, když pošlu předem náklady na dopravu, zbytek peněz na dobírku při předání kočárku. Takže jsem domluvila přepravní společnost, poslala paní peníze na účet za dopravu a když k ní ta přepravní společnost přijela, tak nikdo nebyl doma:( Možná mi dala i špatnou adresu, telefon už nikdy nikdo nezvednul. Pár dní na to jsem rodila, tak jsem to pak neřešila. Já ho předtím viděla naživo u jedné paní v Ikea, nejvíc se mi líbilo, jak byl krásně odpružený.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.2.14 13:27

@travovka5 Tyjo koukam ze lidi vazne nevedi co by :( Zel uz se nevyrabi a u nas v pdostate nesehnatelny :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama