bunda přes nosítko

Anonymni
21.10.09 09:20

bunda přes nosítko

Potřebuju poradit od nositelek :D A sice: co nosíte v tomhle počasí k nosíku na sobě, a co v zimě??? Přece si nebudu kupovat bundu za čtyři tisíce :evil:
(jo a nerada vypadám jako pytel brambor, což bych asi byla v nějaký XXX…bundě)
Dík za rady :D Fanča

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8297
21.10.09 09:30

Zrovna zítra si jedu pro bundu Mam z druhý ruky za 2tis. tu Suses kunder jsem zvažovala, ale nakonec odpískala, přeci jen už je to moc. Ta Mam má výhodu, že se vpíná vložka buď na břicho nebo na záda, bez ní je to normální bunda.

A do teď jsem to řešila tak, že Mates dostal fleecový overálek, pak mám mikinu, kterou zapnu i částečně přes něj a k tomu manželovu větrovku. Jenže to je právě taková trochu pytloidní kombinace.

Co třeba ta ochranná kapsa mam? Mají i v zimní verzi a nestojí tolik.
Nebo pekaroo vestu, pod to dítě v fleecovým overálku a pod nim normálně oblečené, to by do suchého počasí mělo stačit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27694
21.10.09 09:41

ahoj, jo ja mam tu MaM kapsu, to je takova varianta jeste levna. Peekaru vesta se mi taky libi, ale je to jen fleece. Mam tu kapsu Deluxe a ta ma i PUL membranu, takze to je fajn i proti vetru a lehka voda taky OK. Ted v te zime mel Maty hlavne hodne na nohach - merino plus navleky, teplaky a kozesinovy botky. Nahoru jen body a chlupatku bundu, co nemel zapnutou, aby mu nebylo vedro. A kuklu. Ruce bez rukavic, mel je i jakoby venku, ale teploucky.

Jako objemna budes tak i tak, ale je to jen pocit…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20590
21.10.09 11:09

Mám (kromě jiného) Suses bundu už nějaký ten pátek… asi dva roky. Je pravda, že to byla velká investice, ale pokud budeš nosit hodně, tak se vyplatí. Její obrovská výhoda je v tom, že se dá nosit zvlášť fleesová bunda a šusťákovka. Použitelná je tak celoročně. A dá se samozřejmě nosit i bez prcka - vypadá jako normální sportovní bunda.
Mám taky Peekaru vestu, když byla opravdu velká zima, tak jsem nosila oboje. Peekaru je super příjemné, ale třeba do větru a deště není moc vhodná.
Nově mi taky dorazila MaM kapsa - tu mám pro staršího, protože už se nosí nahoře na svrchním oblečení. Vleze se i pod Suses bundu, ale je to nepraktické - když si vzpomene, že chce přece jen chodit, tak se musí vysléct celá bunda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29658
21.10.09 12:15

Ja si nedavno poridila tu MaM kapsu, zimni..a je fajn, ale jen pokud neprsi, nefuci a jdes na prochazku (nemeni se teplota). Takze zalezi, jak budes nosit. Ja tak chodim pro kluka do skolky, takze kdyz mam kapsu na bunde, desne se zpotim, nemuzu mit destnik, protoze vlacim jeste batole… Kdyz dam kapsu pod bundu, je to lepsi, ale zas mi pod tu bundu fuci. Takze si ve finale stejne objednavam Suse's ;) Ale je fakt, ze pres zimu budu vyhradne nosit, kocar beru snad jen na nakupy a v lete na hriste a na vylety, takze se ta investice vyplati.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20590
21.10.09 12:21

Asho, přesně, Tobíka první zimu (je červnový) jsem výhradně nosila, druhou zimu jsem nosila na zádech až do února (pak už byl schopný ujít trasu na venčení psa nebo do obchodu sám).
Teď čekám, až bude Aňula sama držet hlavičku a budu zas jenom nosit. Už aby to bylo. Kolíbky mi moc nejdou a ve vertikálu jí tu hlavičku musím ještě jistit. Nesnáším to navlíkání do vrstev a tahání kočáru :roll:
Takže mě čeká už třetí zima ve stejné bundě a pak ještě jedna :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29658
21.10.09 12:42

Novire, takze jsi nezkousela kolibku pod tou bundou? Ja v kolibce nosim nejradsi, i kdyz ted uz hlavne z pohodlnosti beru Ergo… Jinak hlavu jistim furt, vzdycky jsem musela, protoze decka mi v satku okamzite vytuhavaji :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20590
21.10.09 12:53

Ahoj, kolíbku pod bundou jsem nezkoušela, ale jde to :wink: Pod Peekaru nee… Když Aňula ve vertikálu usne, tak jí přetahuju šátek přes hlavičku a pak jistit nemusím, ale když nespí, tak nejraději kouká kolem a přetažení bere jako útok na osobní svobodu :lol: Až bude hlavičku držet, tak si může čumákovat kolem dle libosti :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2139
21.10.09 16:16

Ahoj, řešila jsem to loni a nakonec nevyřešila.

Tedy pro malého jsem pořídila kombinézku s kapucí nepromokavou a sama jsem měla jen svou zimní bundu, nechanou rozepnutou a teda zima mě rozhodně nebyla. Možná tím, že jsem měla na sobě klimatex mikinu… Malý mě zepředu hřál víc než dost a kolikrát jsem byla ještě na hrudi spocená. Nosila jsem v šátku a už byl v kříži s kapsou.

Ale nosila jsem jen občas, pokud budeš pravidelně a hodně, asi se vyplatí pořizovat nějakou tu zimní nosičskou výbavu. Já přemýšlela spíš o těch kapsách pro mimi, páč mě bylo s mimčem na břuchu fakt vedro i když fučelo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9534
15.12.09 22:35

Ahojky chtěla jsemse zeptat jestliněkterá náhodou nemáte střih na vestu nanošení miminek díky Pavla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama