Bušení srdce 26+4 tt

4.9.19 07:26

Bušení srdce 26+4 tt

Ahojky maminky, mívám občas večer nebo v noci bušení a jakoby přeskakování srdce. Dnes v noci se k tomu přidalo píchání u srdce a pomohlo až když jsem si sedla a prodychala to. Během cca 45 minut se to opakovalo dvakrát. Nemáte nějaká zkušenost? Předem moc děkuji za odpověď :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

3083
4.9.19 07:36

@Tereza109 Ahoj, ja mam aktualne problemy s extrasystolami v těhotenství = preskakovani srdce. Samozrejme vysetreno u dr., ze se jedna o neskodne extrasystoly. Jinak me u toho ale nic neboli, ale tep rychlejsi mivam. Opakuje se v obdobi, kdy jsem vice unavená nebo ve velkem zaprahu. Pomuze trochu horcik a hlavne odpocinek. Zkus to zkonzultovat s dr. Ale myslim, ze to bude dobre. Doporucuje se lezet na levem boku, kvuli utlaku velkych cev miminkem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
574
4.9.19 16:04

Já takhle navštívila kardiologa v prvnim trimestru a dal mi takový pristroj, s tim, ze jsem mela na sobe asi 6 „samolepek“ a masinka zaznamenavala tep. Do papiru jsem psala, kdyz jsem sla treba do schodů, nebo jsem byla ve stresu a tak. Doporucuji si nekam zajít, i když v těhotenství se toto stava, ale určitě to nezanedbej. Tvuj prakticky nebo gynda (??) ti poradi, co a jak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama