Bušení srdce a tvorba modřin

Anonymní
1.8.13 19:29

Bušení srdce a tvorba modřin

Ahoj, poslední dobou mě trápí nepříjemné bušení srdce. Příklad-sedím, zvednu se a udělám pár kroků a rozbuší se mi srdce šílenou rychlostí. Tep mám 80-90.K tomu se mi dělají modřiny, jakoby na žílách a červené fleky. Při delším stání nebo chůzi cítím bodavou bolest. Občas cítím jakoby chlad v nohou a večer když ležím mívám záškuby. Teď mám i tlaky do zadní části hlavy. Doktorka mě poslala na hematologii, čekám na výsledky. Zítra k ní pojedu protože už se to nedá vydržet. Chodila jsem i na rehabilitace, protože jsem měla problémy s krční páteří a zády. Ale v tomto směru zlepšení bohužel nenastalo.Je mi 22 jinak jsem zdravá, jen mě ještě napadá, že mi mamka říkala, že jsem chudokrevná. Co si o tom myslíte? Díky.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

12757
1.8.13 19:32

Zakladatelko držím Ti palce at to není nic vážného a at je ti brzo lépe :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5471
1.8.13 19:53

Může to být štítná žláza, nerovnováha nebo nedostatek minerálů - sodík, draslík…přeju, ať je to jen banalita, která se rychle upraví správnou léčbou :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2457
1.8.13 20:00

Ja mam obcas arytmii. V tehotenstvi jsem byla na vysetreni na interne a nic nenasli. Ted se mi to zase vraci. Mam tu jeste zbytek tehotenskych vitaminu, tak jsem je zacla brat a je po arytmii. Docetla jsem se ze jednou z nejcastejsich pricin poruch srdecniho rytmu je nedostatek drasliku.
Dr. by ti mel udelat komplet vysetreni krve, ekg.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.8.13 20:08

Díky, mám strach. Bojím se, aby to nebylo něco s žílami, začali mi hrozně praskat ty drobné žilky. Na ekg jsem byla, ale tam je nic moc doktorka, odbila mě, že je to krční páteř. Právě, že i obvodní poslouchala srdce a bušilo opravdu rychle, tak mě tam poslala na Statim a ona, že je to z páteře.

• Nahlásit
  • Citovat
5915
1.8.13 20:08

To bude draslikem, delali ti muneraly?
Ja mam draslik opakovane pod limitem, taky mam obcas buseni srdce, rychly tep. Vezmu si draslik a je to lepsi. Nemas problem s tlakem?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.8.13 20:23

No nevím, dřív jsem mívala nízký a teď jednou vysoký a pak v normálu. A od toho se dělají i modřiny? Přestala jsem i kouřit, kvůli tomu bušení a nepomohlo to, ale je pravda, že po kouření se to zhoršilo. V těhotenství jsem brala magnesium, teď ho beru sama, kombinace vápník, hořčík, zinek a zvlášť železo ještě.

• Nahlásit
  • Citovat
5915
1.8.13 20:33
@Anonymní píše:
No nevím, dřív jsem mívala nízký a teď jednou vysoký a pak v normálu. A od toho se dělají i modřiny? Přestala jsem i kouřit, kvůli tomu bušení a nepomohlo to, ale je pravda, že po kouření se to zhoršilo. V těhotenství jsem brala magnesium, teď ho beru sama, kombinace vápník, hořčík, zinek a zvlášť železo ještě.

S modrinama ne, to spis s tim busenim srdce
Tvorba modrin, to muze byt ridka krev je potreba udelat INR, krvacivost. Muze to byt i spatnou elasticidou zilnich sten

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.8.13 20:36

Myslíte, že to zjistí i na té hematologii? No dělají se mi výrazně poslední dobou. Jednu jsem měla hodně dlouho a byla dost velká, tak před měsícem a doteď tam mám ztvrdlou bulku pod kůží. Doufám, že mi doktorka zítra pomůže. Jsem z toho fakt na prášky, nemůžu ani nikam jít.

• Nahlásit
  • Citovat
6809
1.8.13 20:42

Tep 80 - 90 je normální. Většina těch potíží může být opravdu od zad.
pokud jsi už byla na hematologii, tak fajn, tam to berou zgruntu, včetně anemie. Uvidíš podle výsledků.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.8.13 20:46

No já to právě probírala s kolegyněmi a pár lidmi a většinou měli 50-60-70.Tak mi to příjde dost.

• Nahlásit
  • Citovat
5915
1.8.13 21:02
@Anonymní píše:
No já to právě probírala s kolegyněmi a pár lidmi a většinou měli 50-60-70.Tak mi to příjde dost.

do 100 to je jeste „limit“ nad 100 je tachykardie pod 60 je brachykardie. Takze pokud ma nekdo tep 50 a neni to sportovec, nebo stary clovek, tak to moc normalni neni.
Prumer je 74. Ale do ty 100 je tolerance. Muze to souviset i se stitnou zlazou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.8.13 21:06

Díky. No a štítná žláza se pozná z krve? Obvodní mi dělala nějaké odběry a ty byly v pořádku. Tak nevím jak se rozpozná.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
4.8.13 13:56

Fakt už nevím co mi je. K doktorce jsem se v pátek bohužel nedostala. Včera jsem šla ven jen párset metrů doprovodit dceru za mámou a myslela jsem, že mě klepne. V tom vedru jsem nemohla ani dýchat. Tyhle dva dny mě bolí hlava knevydržení, léky nezabírají, včera jsem myslela, že fakt umřu. Nemáte to taky někdo tak?

• Nahlásit
  • Citovat
15660
4.8.13 13:58
@Anonymní píše:
Fakt už nevím co mi je. K doktorce jsem se v pátek bohužel nedostala. Včera jsem šla ven jen párset metrů doprovodit dceru za mámou a myslela jsem, že mě klepne. V tom vedru jsem nemohla ani dýchat. Tyhle dva dny mě bolí hlava knevydržení, léky nezabírají, včera jsem myslela, že fakt umřu. Nemáte to taky někdo tak?

Srdce máš v pořádku? Mívala jsem tyhle stavy při potížích, stačilo tři sta metrů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama